xxx.xxx?nevim=1

<FORM ACTION="xxx" METHOD="POST">
Na druhé straně se zobrazí hodnota formuláře. Ale na DALší už nic není. Dá se nastavit formulář tak, aby hodnotu držel třeba další 3 stránky?
Ponekud te nechapu...
NE, ale co třeba dát do dalšího odkazu xxx?pole_predchoziho_formulare?hodnota - toť metoda get. Nebo třeba použít cookies, sessions. Tak se předávaj proměnný...
hmm....tak diky moc. Uz mi to jde...
<HTML>Sojkovec: neni nad jasne polozene dotazy :)</HTML>
Toz uz mi doslo, co chtel.. ale to byla fakt hadanka, ten formular, kterej si "ma pamatovat hodnoty na dalsi 3 stranky".. :-)
Já snad pochopil. Když někdo chce nemožné, chápe se těžko...
Je to přece běžný problém. Na jedné stránce vyplním formulář, na druhé ho zkontroluji a odešlu na třetí. Tak proč tedy to musím psát do skrytých polí a odesílat znová. Stačila by přece jen jednoduchá funkce. Třeba existuje, ale já ji neznám. Možná sessions, slyšel jsem o nějaké superglobální proměnné, ale nikdo mi nebyl schopen poradit. (v ASP něco takového prý funguje, ale to namítnete, vždyť je to blbej výmysl mrkvožroutů,ne?). Musím si zatím vystačit s input hidden atd.
Pavel
Mno, pokud má ty hodnoty člověk zkontrolovat, nemusí to bejt hidden, ale to co vydí můžou bejt formulářový prvky, ale bez možnosti úpravy, což by sobmit tlačítko třeba s nápisem potvrdit hezky odeslalo a předalo.
Mám pocit, že parametry readonly nepodporují všechny prohlížeče, což by ovšem nemuselo zas tak vadit. Ale pořád mi chybí jednoduchý příkaz, abych nemusel pořád vypisovat proměnné do formulářových polí a odesílat je dál. Zdá se mi to zbytečně složité, navíc když bude formulář na 1. straně složitější a dat hodně a některé pole nebudou vyplněny a přitom nechci, aby se zobrazovaly nevyplněné prvky na 2. straně, musím použít cyklus a složitě testovat a ověřovat existenci proměnných. Člověk se ale učit musí....

Pavel