GD

Nevíte někdo o nějaké PODROBNÉ české, slovenské n. anglické literatuře o GD knihovně (na internetu)?
Na localu mi běží všechno, na wz nic, je tam trochu odlišná verze, nemůžu přijít na to, kde je chyba, už jsem prolez skoro všechno (PHP manual a tak).
Dik
prvotni pricina muze byt banalni, reklamni banner...
Jo je tu taky menší rozdíl v tom, že je GD knihovna vestavěná. Hoď sem zdroják, ať víme, na čem sme ;-)
<HTML>pouziva se zde vreze gd2,pokud stejnou mas doma problem by byt nemel</HTML>
No. Mrkni se náhodou, jestli tam nepracuješ s gifem. To by mohl být kámen úrazu... Jináč se tu nepoužívá příkaz dl.
Dik za pomoc, ja jsem to nakonec nejak rozjel sam (asi sesta verze jela), ale ta literatura by se mi porad jeste hodila...
Nejlepší literatura je online manuál. Dozvíš se tam odpovědi na různý otázky, který bys jinde nesehnal. Odkus si myslíš, že sem si zjistil, jak se používají a strukturu regulárních výrazů(ne, že by to jinde nebylo), nebo třeba, jak zkompilovat GD knihovnu pod linuxama bez X, což jsem na žádným českým serveru (abclinuxu, root, pinguin) nenašel, a další ;-)