Presmerovani

Zdrawim...
Pokud to tu bylo, txe omlouwym, ale nenasel jsem to...
Potrebuju udelat presmerovani v phpcku.
To by samo o sobe nebylo tezky normalka header a location :)w poho...
Jenze ja potrebuju aby se to presmerovani provedlo za definowanej cas(treba 5 sekund)...Kwuli tomu aby si ten clovek jeste mohl precist aspon nakej kec nez ho to presmeruje....
Vim ze to jde pres javascript, ale zajimalo by me jestli to nahodou nejde i pres php...
Dikec
to co chces nejde, ne tady na WZ
no a nekde jinde to jde?Mám stránky i na jinejch serverech:)
jo to nevim.. musel bys poslat novy zahlavi, ackoliv uz si poslal vystup, melo by to jit pri vyplym safe_mode s nastavenym bufferingem
ehm, myslím že odpověď zní: Ne, nejde. Pokud byl výstup (až do browseru), tak phpčkem neuděláš přesměrování. Jedině javascript.
Sojkovec: tak timhle zpusobem? .... to neni ferovy boj o obhajobu :-)

vzdyt odpovidas na neco o cem nemas moc sajnu ne? no priznej ze oba tvoje prispevky jsou nesmysl
ja se v tom taky nevyznam... jen vim ze na locale mi to jde, proc to netusim
Sojkovec: co ti na lokale jde na wz ne? (v tehle souvislosti)
myslim, ze to bude neco jineho

ten buffering
1. nesouvisi se safe_mode
2. neznamena, ze se hlavicky posilaji az po tele odpovedi, jen se odpoved posle az po vygenerovani celeho bufferu
poslu vystup.. zobrazi se v prohlizeci, zmenim location a presmeruje se...
NO tak myslím že si vystačím s tím javascriptem:)
Sojkovec: no jasne, ale to _neudelas_ v PHP, proste z principu
Někdy to v php jde, třeba mě na localu to chvílema taky fungovalo, ale to může bejt rychlostí, ...
Tady jde o celý princip PHP a JavaScriptu. Jak jistě všichni víte, PHP běží na serveru, JavaScript na počítači klienta. Je důležité si před tím, než něco vybereme, ujasnit, na co to vlastně chceme použít.

Tady konkrétně Dewil chce, aby se na KLIENTOVI ukázala určitá stránka po dobu 5 vteřin a pak pryč... Tohle bych nikdy nedělal PHPčkem, protože server nepozná, kdy je na klientovi 5 s od načtení. Takže na 100% JavaScript.
MirekM: 100%? a co <meta refresh...>? to je jeste snazsi zpusob
<HTML>Dewil: Pokud to dobre chapu..
Chces odeslat vystup a teprve po urcite dobe hlavicku... to je ale nemozne.
IMHO Bez hlavicky to nejspis browser bude chapat jako vtip, bude zmateny jak Goro pred Tokyjem a slehu v podobe pozdniho prichodu (to je muj styl) v podobe hlavicky nejspis psychicky neunese ;)</HTML>
Master: IE sezere vsechno :-)