Antivir pro Win. XP

Zdravím Vás, lidičky.

Vím, že je to trošku mimo, ale... tak jsem si jednoho krásnýho dne akualizoval moje 98. Nějak se to pohádalo, tak jsem naformátoval všechny Hdd a začal jako s novým Pc. Je to už měsíc a byl jsem v pohodě... Windows XP (domácí verze) nemají chybu. Nespadolo mi to ani jednou ( - opravdu - ANI JEDNOU ) .... (podle 98 - ty padaly pořád). Všechno prostě bylo jak má být... ale nepodařilo se mi nainstalovat (ani na X-tej pokus) AVG 6.0 - nevěděl jsem proč (domnívám se, že za to může malá RAM - 64Mb - což je i na samotný systém WinXP málo, ale jak říkám šlapalo to bez chybičky). Až do teď. Přišel mi e-mail, který nebyl podepsanej a já.... ho otevřel -chybička!!! Jsem si jistej, že tady mám nějakej vir - nicmoc novýho, ale pravidelně mi to teď padá. Cca 4min. Pokud nenainstaluji nenáročnej antivir, tak se toho nezbavím. P.S.: Mám pocit, že je to nějakej trojskej kůň.. na obrazovce se mi objevují docela hnusný vzkazy ( ale jen, když jsem připojenej ). Tak co s tím??? Poradí mi někdo??? --- PŘEDEM DĚKUJI --- Martin Find
Ja jsem mel na xp taky avg v6.0 a jelo to v pohode... Muzes zkusit awast (http://www.alwil.com/cz/default.asp), ten je pro domaci pouziti zdarma.
Sezen si verzi AVG od 306 a vys, ta podporuje XP.