mail

Dobry den chtel jsem si zkusit neco jako internetovy obchod dospel jsem az skoro na konec a zasekl jsem se na jedne veci.Mam takovy to kod

foreach($cart as $isbn => $quantity)
{
$dotaz_produkty = "select * from produkty, firmy WHERE id_produkty='$isbn' and firmy.id_firmy=produkty.id_firmy";
$result_produkty = mysql_query($dotaz_produkty, $spojeni);
$produkty = mysql_fetch_array($result_produkty);

$penize_za_kusy=$quantity*$produkty[cena];

echo"<SPAN><U>Název produktu:</U><B> $produkty[nazev]</B></SPAN>";
echo"<BR>";
echo"<SPAN><U>popis produktu:</U> $produkty[popis]</SPAN>";
echo"<BR>";
echo"<SPAN><U>Cena produktu:</U> : " .number_format($produkty[cena],0)." Kč.<SPAN>";
echo"<BR>";
echo"<SPAN><U>Počet kusů:</U> $quantity ks</SPAN>";
echo"<BR>";
echo"<SPAN><U>Cena za počet kusů:</U>" .number_format($penize_za_kusy,0)." Kč.</SPAN>";
echo"<BR>";
echo"<BR>";

}
echo"<SPAN><U>Celková cena objednávky</U></SPAN> : <B><SPAN CLASS='nadpis'>".number_format($total_price,0). "</B> Kč. s DPH</SPAN><BR><BR>";


Je to kod ktery prochazi veci z kose a tiskne je.A potreboval bych to co tiskne poslat a chtel bych aby to melo podobne formatovani jako na vystupu na prohlizeci.Nevi nekdi jak to udelat?Dekuju
foreach($cart as $isbn => $quantity)
{
$dotaz_produkty = "select * from produkty, firmy WHERE id_produkty='$isbn' and firmy.id_firmy=produkty.id_firmy";
$result_produkty = mysql_query($dotaz_produkty, $spojeni);
$produkty = mysql_fetch_array($result_produkty);

$penize_za_kusy=$quantity*$produkty[cena];

$mail = "<SPAN><U>Název produktu:</U><B> $produkty[nazev]</B></SPAN>";
$mail .= "<SPAN><U>popis produktu:</U> $produkty[popis]</SPAN>";
$mail .= <SPAN><U>Cena produktu:</U> : " .number_format($produkty[cena],0)." Kč.<SPAN>";
$mail .= "<SPAN><U>Počet kusů:</U> $quantity ks</SPAN>";
$mail .= "<SPAN><U>Cena za počet kusů:</U>" .number_format($penize_za_kusy,0)." Kč.</SPAN>";

}

$mail .= "<SPAN><U>Celková cena objednávky</U></SPAN> : <B><SPAN CLASS='nadpis'>".number_format($total_price,0). "</B> Kč. s DPH</SPAN><BR><BR>";

Mail ($email, "potvrdenie objednavky", $mail, "From: webshop@aaaa.cz);



P.S.: Neviem ci funguje
Dekuju zkusim to
Funguje to ale odesíla to vzdy jen jeden produkt.Pokud jich je vic tak to vzdycky posle jen ten posledni a neprojde to cele pole.Nevite co s tim?Dekuju
jo, vidim to tam... u vsech $mail ... musi byt "$mail .= ..." ... u toho prvniho $mail chybi pred "rovna se" tecka, tudiz se pri kazdem cyklu premaze hodnota tehle promene. Staci pridat pred = tecku a bude se automaticky pridavat vysledek cyklu do $mail.
Mate pravdu uz to jede moc dekuju strasne jste mi tim pohohli:jeste jednou dekuju
o toho tu tohle forum je :) teda, doufam
Jeste jsem se chtel zeptat.Pokud to pouziju tak jak jste mi pomohli to napsat tam nejsem schopen ovlivnit jak dojde ten mail.Myslim napriklad ze mezi Jméno : a jmenem bude vetsi mezera a nebo ze se jednotlive body budou odsazovat na novy radek a tak.Zkousel jsem do tech prikazu davat jak /n tak i <BR> apod a vzdy mi to vypise ten dany prikaz napr <BR> misto aby ho provedl.Dekuju
no, pokud vam ten mejl chodi do outlooku, tak by musel byt v hlavicce definovan jako text/html, aby v nem outlook formatoval znacky. Ale podle me by stacilo pridat \n a ne /n :)