nuke redakcny system

dobry den.

chcel by sm sa opytat ako nastavit config.php

ked sm to robieval pred par rokmi este na slovenskom host.sk tak bolo vsetko ok. no potom sa host.sk dototo :-)
chcel som opat vyskusat tento RS. no po nakopirovani a nastaveni prav mi vyhadzuje nasledovne chyby.:
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/i/iroot/includes/sql_layer.php on line 235

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/i/iroot/includes/sql_layer.php on line 235

Warning: mysql_free_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/i/iroot/includes/sql_layer.php on line 491

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/i/iroot/includes/sql_layer.php on line 283

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/i/iroot/includes/sql_layer.php on line 339


mozte sa na to pozriet na http://iroot.wz.cz/

kedze sa nevyznam do prgramovania MySQL aplikacii a ani do PHP, tak prsim o radu co s tym robit.

jedna som verziu PhpNUKE 5.

vypis z config.php:

$dbhost = "mysql.webzdarma.cz";
$dbuname = "";
$dbpass = "xxxxxxx"
$dbname = "xxxxx" -
$prefix = "nuke";
$user_prefix = "";
$dbtype = "MySQL";


dakujem za kazdu radu veducu k spojazdneniu tohto RS. prosim poslite mi odpoved aj na mail.

dakujem
stranku iroot.wz.cz/index.php mi vobec nezobrazi.
jedine admin.php , ale tam sa uz vyskytnu horeuvedene chyby
$dbhost = "mysql.webzdarma.cz";
$dbuname = "";
$dbpass = "xxxxxxx"
$dbname = "xxxxx" -
$prefix = "nuke";
$user_prefix = "";
$dbtype = "MySQL";

Tohle musis spravne vyplnit dle udaju v administraci..
to je ta vec ze uz som skusal rozne kombinacie. ale vzdy som mal server , login a password dobre napisany. no neslo mi to poriadne.

teraz mam takuto konfiguraciu:

$dbhost = "mysql.webzdarma.cz";
$dbuname = "iroot";
$dbpass = "xxxxxx";
$dbname = "iroot";
$prefix = "nuke";
$user_prefix = "iroot";
$dbtype = "MySQL";

teraz mi to ako tak ide.no indexova stranka je uplne na nic.
jedine ked sa prihlasim cez iroot.wz.cz/admin.php
tak mi to funguje. no stale su tam este chybove hlasenia
Mam dojem, ze nekde v distrubuci toho RS mas sql dump se vzorem DB, naimportuj ho napred pomoci phpmyadmina...
to som urobil. ti mi je jasne. len nechapem preco mi to nefunguje ked to niekedy normalne fungovalo.
kukni sa teraz prosim ta aku mam indexovu stranku. neviem ci to takto blbne kvoli reklamnemu banerru alebo je chyba niekde inde.
Taky mám nuke.......Ale je to nahovno..Doporučuji naprogramovat vlastní stránky....Zatím to sice neumím ale snad brzo
nuka nepouzivam na ziadnu oficialnu stranku. len tak pre seba na pobavenie. sam si tiez nedokazem naprogramovat nejaky system, nakolko sa nevenujem programovanie. aj ked som v mynulosti chcel:-)
zaujimave, ze php nuke 7 mi ide bez problemov.:-) ale ta 5-ka blbne:-)