cz editor? free? no fatal error?....

shanim cesky free editor zdrojoveho kodu.

Html, php, css, sql... barevne rozliseni syntaxe.

zamenovani v textu a moznost mit vice otevrenych souboru najednou.

tot vse vic nepotrebuji... no snad jen aby me kazdych 5 minut nehlasil fatal error a neznicil moji hodinovou praci :) - znate nekdo takovy?

napiste prosim pripadne www adresu kde je mozne ho stahnout.
http://www.pspad.com/ ... ale neznam to, ted jsem to nasel.
mno tak jak vis ze ti po chvili prace nehodi error?
Ja PSPad pouzivam uz rok a za celou dobu ani jeden pad. PSPad rules :-D! Zvlada vsechno, co pozadujes a jeste mnohem vice
2autor: vis, clovek, ktery kvuli erroru ztrati hodinovou praci, je podle me vinen sam. Pro tyhle lidicky existuje tlacitko ci hmat SAVE a bez nej se pracovat neda. To je moje nejvetsi doporuceni :)
juneau:
mas recht ta hodina byla myslena s nadsazkou :)
Slo mi o to aby ten editor nehazel chyby.

mimochodem ten pspad se mi zatim libi
osobne uz tri roky pracuji s HomeSite, a nemuzu si jej vynachvalit. Zatim jsem si tedy snad nevsiml nejake fce, tkera by mi v nem chybela, ac mozna takove jsou... cesky ovsem neni, to ne. jinak splnuje vsechny pozadavky, ktere jsi sam udal (jen si nejsem jisty s tou barevnou syntaxi SQL ... pro tech dvacet klicovych slov? ;) )
jo, homesite je dobry ;-)
Ja vrele doporucuji HTML Editor, http://editor.2b.cz/. Je az genialne jednoduchy a pritom prehledny, pouzivam ho uz asi ctyri roky. Jako jedinou chybu bych videl zastaveni vyvoje :((
PSPad
2Derek: Doctor je dobry, ale raději nepoužívat barevnou syntaxi. Při načtení to bliká a po čase to zablbne.

Alternativa je i Golden HTML Editor. Před PsPad dlouho používany.

Tomík
PSPad a nic jinyho, hlavne kvuli kodovani...
kazdy si zvykne "na ten svuj". ja jedu v EditPlus2 - sice neni zdarma, ani uz se nevyviji, ale docela mi sednul, takze uz jsem u nej zustal.
AceHTML 5

je dost podobný HomeSite, ale podle mě je intuitivnější
Dreamwever (macromedia.com) a cestina (spravil ju Jaryn ale URL neviem)

inac dremweaver MX nema chybu, ani jeden pad
2Tomik : jo, par musek Doctor ma - Undo, schranku a jiny. Ale jinak na nej nedam dopustit - v ty jednoduchosti je takova sila ! :)
Mam v planu se ozvat autorovi, jestli by nepokracoval s vyvojem, nebo alespon uvolnil zdrojaky a nekdo to doladil. Myslim ze by byla velka skoda kdyby se takovej skvost vytratil uplne.
co takto Crimson Editor hmm? Pouziva niekto?
STAHNI DREAMWEAWER MX NA DC++ ,JE TAM I S CESTINOU.
DReamweawer MX
je rulezzzzzz
Proboha, co to je za produkt, co tak moc padá? To sis musel psát sám, ne?
PHP Coder rulez :D
Rozum rulez! :-D