Pomozte, prosím

Ahoj, mám malý problémek - vůbec nerozumím php, ale potřeboval bych upravit pár php souborů dle instrukcí, např.:
#-----[ OPEN ]---------------------------------------------
#
modcp.php
#
#-----[ FIND ]---------------------------------------------
# around line 337
remove_search_post($post_id_sql);
#
#-----[ AFTER, ADD ]---------------------------------------
#
delete_attachment(explode(', ', $post_id_sql));
#

Teď nevím, jestli to, co přidávám, patří na stejný řádek nebo nový řádek,
předpokládám že zachovávám středník z původního řetězce (ale taky si nejsem jistej) a jestli má být mezi původním a novým řetězcem mezera - poradíte mi prosím někdo, jak to má být? Díky!
Vůbec nevím, co máš konkrétně na mysli a nejlepší bude, koupit si nějakou knihu a číst a číst a zkoušet a zkoušet !

Petr
Prostě mám phpBB fórum, ale chci mít možnost přidávat k příspěvkům přílohy - takže stáhnu plug-in, nechám ho nainstalovat, ale pak se musí dost původních souborů změnit ručně. K tomu jsou instrukce (viz mnou uvedený příklad), ale já nevím, jestli to, co přidávám, patří na stejný řádek nebo nový řádek. Dále předpokládám, že zachovávám středník z původního řetězce (ale taky si nejsem jistej) a jestli má být mezi původním a novým řetězcem mezera taky nevím - poraďte prosím někdo... Díky!
No tak, to tu nikdo neumí v php? :-(
v PHP tu umí dost lidí, ale asi to nechápou (pokud s phpBB nedělali) :o)))
Petricek: Udelej to presne podle tech navodu a zachovej stredniky, na nejakych mezerach nebo radcich VUBEC v pripade PHP nesejde
To SOJKOVEC:
Mnohokrát děkuji za radu!
A co víc bys čekal? -s toho nejde nic pochopit :-(
tenhle zdrojak je ABSOLUTNĚ nesmyslnej a nejde na něm ni opravovat protoze no je uplna php slatanina
Vy jste to nepochopili - Sojkovec napsal přesně to, co jsem potřeboval - v tom poděkování nebyla žádná ironie! Prostě jsem mu jen upřímně děkoval!

PS: Jak vidno, tak to asi pochopit jde, když mi poradil... Ale možná ne každý je natolik chápající :-)
majkee: Ten zdrojak neni zadna slatanina ani nesmysl.. je pouze vytrzenej z kontextu..