cookie

Mohli by jste poradit. Mám stránky které my doma fungují ale zde ne. Po zkoumání jsem zjistil že je to tím, že se mi neukládají cookie. Tak jsem vytvořil následující skript aa.php

<?
setcookie("ahoj", "hlasovano", time()+3600, "/");
?>


A ani při tomto se nic neuložilo. Cookie zakázané nemám a pár lidí mi řeklo ,že tento zápis by měl fungovat.
Jsem fakt zoufalej nevím čím to
Mohly by jste ten kód zkusit na vašich stránkách a pak napsat jestli to funguje
A nestačí jen:

<?
setcookie("ahoj", "true", time()+3600);
?>
<HTML>me cookies normalne funguji...

zkus pouzit jeste parametr domain ... viz:

bool setcookie ( string name [, string value [, int expire [, string path [, string domain [, int secure]]]]])</HTML>
nojo jenže nejvíc mě štve že na localu mi to funguje uplně normálně i tu domain jsem zkoušel a nic. Ale dík za snahu
jj mne driv cookie v pohode na wz slo ale tedka se to neak zlomilo a uz nejde..
<HTML>BTW: nezapomente ze maximalni pocet cookies pro jednu domenu je 20</HTML>
já tam nemám ani jednu a zkoušel jsem stáhnout anketu od nějakýho profíka a zase doma mi funguje ale tady ani ň
mohol by mi niekto vysvetlit ako funguje cookies?
Fenix: Cookie je maly textovy soubor ulozeny u tebe na disku, z nehoz prohlizec poskytuje informace strankam, ktere ho nechal ulozit..
Mě se cookies určitě ukládají, nebo si to alespoň myslím, moc o tom nevím.
Ale dělají mi problém když chci odeslat sms bránou, tak mi to napíše, že cookies mám zakázaný. Divný je, že na oskara mi to jde, ale u eurotelu ne, přitom ostatním to jde na jiných PC.

Kde se cookies zapnou?

Předem moc díky
Ovladaci panely - Moznosti Internetu, v pripade IE
TO Sojkovec
Koukám že ty to mu docela rozumíš (je to vydět i z jiných příspěvků) fakt nevíš čím to může být. Snad tam žádná chyba není nebo jo?
Chyba muze byt i ve firewallu ci v proxy, nektere cookies v HTTP hlavickach blokuji..
volas setcookie() pred jakymkoliv echem,..., proste pred zaslanim nejakyho vystupu klientovi?
Ve svých stránkách samozřejmě ne, ale protože mi nefungovaly tak jsem vyzkoušel jenom tenhle skript a zjistil že to je těmi cookie.
TO Sojkovec
- Firewall sice mám ale kámošovy to taky nejde takže si už asi hodim mašli