mail na localhostu

nevite jak nastavit mail funkci na localhostu ?mne a ne a ne se poslat email :-(((
na win:
php.ini: nastavit smtp server na smtp tveho providera..
hm..neak presneji to rict nejde ? :)
Presneji to opravdu nejde, je to vse, co musis udelat..
no, TAKZE, naprikald si zober - niekto ma providera chello, tak do stmp server napises "mail.chello.sk" a do stmp client alebo co to je napises tvoju mailovu adresu ;)
takze tamto mam zmenit na tohle ?
[mail function]
; For Win32 only.
SMTP = smtp.seznam.cz

; For Win32 only.
sendmail_fromy = vnovev@seznam.cz

; For Unix only. You may supply arguments as well (default: 'sendmail -t -i').
sendmail_path = sendmail -t -i
Napriklad, ale mam dojem, ze smtp na seznamu vyzaduje autentikaci, proste pouzij SMTP sveho ISP
hehe, napriklad mne tenhle priklad nefaka :-(( pise "Stranku nelze zobrazit" jinak jak zjistim stmp sveho isp ?
No, u ISP, kde jinde, pouzivas-li Utlouk nebo nejakeho mailoveho klienta, pak tam...
Nebo pouzij vlastni mailserver. Par jich sou zdarma.
Sojkovec : no parve ja to tam psal a nefunguje, napsi mne priklad pro seznam.

Tomik : treba kde ? :)
Priklad pro Seznam je smtp.seznam.cz, pro Tiscali smtp.tiscali.cz..
Problem je, ze te ty servery pustej jen tehdy, jsi-li pripojenej pomoci isp, kterymu patri..
ArgoSoft Mail server - http://www.argosoft.com/applications/mailserver
<HTML>jak muzes delat s funkci mail kdyz ani nevis co je SMTP?</HTML>
vim co to je smpt jenze vi men tady rikate nastav tam tam to a to jenze to co rikate proste nefunguje, radite jenze spatne ze to tak rikam.

Sojvkovec : :-( smtp.seznam.cz jsem zkousel jako sposta dalsich veci jenez to nefaka.

Master : no jo, ve funkci mail tam zadavas i stmp ? to je novinka...
sorry, ale tvoje otazka master mne nastvala, pouzivas PC koukas na TV ale nevis jak to vsecko presne funguje ale pouzivas to.
Sacred Empire: A brana, pres kterou ses pripojen SMTP nema?
no myslim ze je to mail.nbox.cz ale to taky nefaka :-((
mail.nbox.cz neexistuje :)

Ale existuje smtp.netbox.cz, resp. relay.netbox.cz, a tam SMTP je, tak zkus tohle
at tam rvu co tam rvu furt ne a ne.
Tak mas nejakeho hloupeho ISP
skus otestovat: pripoj sa telnetom na smtp(25) a skus tak poslat nejaky mail, ak bude nejaka chyba, tak to cez ten telnet uvidis...
ak uz toto nepojde, tak neviem...
<HTML>tak si nainstaluj SMTP server...</HTML>
hm..tak to nevim jak :-((

a vali to vubec nekomu ze by mne poslal apson neakej priklad jkak to ma nastavy ? .)
Ja tam mam smtp.nero.cz :-)
Ale to ti asi nepujde...