Hledám člověka který umý PHP a dělat design !

Hledám člověka který umý PHP a dělat design, potřebuji z mé stránky která je v php a pracuje na sysrému postnuke udělat nějakou krásnou stránku...
Konatkt na icq: 333638803
Prosím je to nutné !

Bohužel to nebude za peníze takže se domluvíme..
<HTML>LOL
kdyztak pak napis z kolika zajemcu sis vybiral, to musi byt tezka tlacenice :-)</HTML>
Neví aspon někdo jak to mám ksakru přeměnit to je uplni na nic...

Themes v těch se nevyznám jen potřebuji design :) a třeba za reklamu :)
Martin: Clovece, probud se! :-)
aha. Tedy jestli jsem to dobře pochopil, tak já ti vytvořím stránku a ty mi pak laskavě na ni dáš moji reklamu? to je celkem dobrý :))) jestli budeš mít zájem tak jsem volný, ale tak za 300 na hodinu :)) Myslíš si, že se najde nějaký blbec co ti to udělá zadarmo?
Heheeeeeee, tak tohle me fakt rozesmalo, lidi, to je joke jak svina. Hele Martine, ty ses z Marsu nebo z Mesice? :-))))))))
Neříkám stránky jen design ( někteří lidé to dělají ).....
Jasně některý učitě,třeba já ...

















určitě ne
trosku sebareflexie: niekedy je dobre ludske slovo viac nez par zelenych papierov :-)

hm, ale peniaze treba, no jo...
ja ti to navrhnu za nejakou simbolickou castku









































treba 1Kc za radek zdojového kodu :-)
Barakuda: Tak to bych na to vzal i ten Word :-)
> Tak to bych na to vzal i ten Word :-)

Tos nevidel, co umi M$ Publisher - byl by z tebe milionar
<HTML>Nevim proc ho tak shazujete... za zeptani clovek nic neda tak to alespon zkusil...
Vetsina z vas tak chytrych a predrazenych by stejne nic poradnyho neposkladaly ani za 50000, tak nechapu proc si z nej delate prdel kdyz sami na tom se svymi weby nejste o nic lip.</HTML>
:))) on se zeptal a dostal odpovedi, holt ale s takovyhlema reakcema musel pocitat ;)
Takovyhle threaty mam fakt rad, clovek se dycky pobavi :))
Design jde mimo mě, takže sorry...
Master -> No jasně zeptat se je normální, ale fakt bych se divil kdyby někoho našel. Je pravda že se svými weby nejsme žádní odborníci, ale kdyby měl makat zadarmo každý nedouk, tak zadarmo maká polovina lidí v tomhle státě :-)
ono lepsi delat za reklamu a zbirat zkusenosti nez delat hovno a kecat...
ja by som mu to urobil zadarmo.Nechápem ako môžete byt taký neludský!
Musíme si predsa pomáhať!