zase header()

hledal sem to tu dva dny ... a nenašel
potřeboval bych odeslat v hlavičce header (tam protože jinak to vyhazuje chybu o odeslaný hlavičce) informace o kodování. standartně je tam windows-1250 a já chci iso-8859-2 (qůli DB)

vysvětlení:
potřebuju to v headers protože tu samou stránku načítám několikrát za sebou s různym parametrem. Meta fungujou dobře, ale jenom poprvý .... to je známá vjec.

takže jestli máte nápad, tak poraďte a nebo ještě líp jestli víte vo ňákym linku na parametry fce Header() tak sem s nima.
san-raal
skus sa vykaslat na headers a skusit to cez funkcie. a prikaz is_set ();
no vykašlat se na header ...
testuju parametr a podle session a podle toho parametru přesměrovávám sám na sebe ... no a to is_set() ... jenom zjistim jestli je nastavenej ... ale nepošlu znakovou sadu .... a to je to vo co mi de ... poslat znakovou sadu ... ale pomocí header ... teda aspoň myslim, že tak ... klidně i jinak pokud to nebude v konfliktu s odesíláním hlaviček ....
san-raal
Myslis toto?

header ("Content-type: text/html; charset=iso-8859-2");
přesně tohle ...
skoušel sem to psát, ale ňák mi to nechtělo fungovat .... no co .. skusim to znovu.
sou něgde vypsaný fšechny možnosti headru ? na php.netf sou jěnom příklady vypnutí cache, autorizace a tak,ale možná sem špatně hledal.

každopádně díky
san-raal
yo ....
a nešlo by takhle odeslat i žádost na CSS?
že se ptám .... budu to skoušet, ale pro případný zájemce .....
děkuju
san-raal
ADD tomas:
is_set() ?



isset()
www.w3c.org