Cena Knihy

Za jakou průměrnou cenu bych mohl prodat tuhletu knihu? Ohodnotte v KC

Dík,

a adresa: www.lego.mysteria.cz/kniha/kniha.php
Jako kniha je to pekne, ale imho to asi neprodas...
hehe, tuhle knihu? ... na www.hotscripts.com sem ji videl :D, nestaci jen trosku pozmenit CSS . To umi kazdej ... ta kniha je nic moc
Hodnotim cenove ... 0 kc. Tuhle knihu bych si na stranky ani ve snu nedal ;)
tato kniha je v pohode, ale vzhladom na to, ze po nete sa valaju tony podobnych zadarmo, asi ju nepredas.
22kozoroh >> Tu knihu jsem nikde nestáhnul, ale naprogramoval sám!Chtěl bych vidět jak bys to ty udělal, když si myslíš že to já neumím a stáhnul jsem to ! Jsi ma*or
No já bych to sice taky nekoupil, ale jako že jsi asi začátečník, tak dobré....člověk se musí něčím naučit a hlavně by to měl někdo ocenit...

jinak já mám knihu zdarma, ale není to ještě asi hotové, ale www.fineboard.wz.cz - má spousty zajímavých funkcí :)
No comment. Když už se chci s něčím chlubit, musí to za něco stát. A tohle krom JavaScriptu a smajlíků nemá žádný kloudný funkce. Co třeba fulltextový hledání. Něco originálního soudruzi....
hmm co ti ja viim... Ono to neni zle, ale maximalne tak na homepage, inak by som sa s tym nechvalil. Ale vravim, na zaciatocnika to neni zle. Len ide o to, ze taku si urobim doma aj ja a aj vacsina zaciatocnikov, takze neni sa cim "chlubit" :)
To nemyslíš vážně? Něco takového prodávat? Je to amatérká práce !
Asi prodam svoje stary boty ... :o)
chudak LukasX chtel prodavat knihu a vydelavat a vy ho takle potopite! :)
<HTML>ja se zde zdrzim komentare... vazne nevim co bych rekl :)</HTML>
Pro vaši informaci : koupitele už mám!Nechci to prodávat tady mezi programátory !
aspon nekdo me obcas presvedci ze nenabizim az tak hrozny knihy i kdyz se taky nemam cim chlubit :) ale co vy vite treba ma dobrej engine a vzhled si ten jeho kupujici upravi podle svyho ;-)

LukasX: prodavat tohle programatorum je jako nosit drivi do lesa a vetsina obycejnych lidi si knihu umi zaregistrovat .. navic tahle je hodne slaba .. to odesilani je hruza kdyz se musim vracet zpatky na knihu (hadam ze tam mas js presmerovani zpatky), ani kontrola spravnosti emailu a vubec je to celkove takovy odflaknuty .. mimochodem daleko lip bys udelal kdybys vytvarel treba web na zakazku podle necich potreb
no tak za tuto knihu by si mnel spise zaplati ty autorum knihy o PHP protoze presne toto uz jsem vydel jako priklad v nejake ucebnici php
rofl ten kluk je fakt lolec
Jak může vůbec někdo prodávat guestbook, kterých je na internetu ke stažení zadarmo stovky. Styděl bych se za to !
Jak může někdo prodávat operační systém (Microsoft), když jich jsou i zadarmo (Linux) :-))
Mozna bych taky chtel prodat knihu, je na adrese ...

No, radsi ne, rozmyslel jsem si to. Nechci se nechat ukamenovat :)
to LukaX: A za kolik s ji střelil?
Radši za nic(pro vás) .... Dělal jsem ji já (for:BARAKUDA) a funguje v poho
(i ta kontrola mailu) , ....
>> i ta kontrola mailu

hej, pokial si nevipnem JS
No, ked si myslis, ze je vhodne zakaznikovi nadavat, ked zada (mozno nahodou) nespravnu adresu, tak to si urcite mlady zaciatocnik, co nema cit pre funkcnost, design (hrozny), zdvorilost (navstevnik je nieco ako boh) a zrejme si videl strasne malo inych webov a guestbookov. Po zhliadnuti tvojej osobnej webstranky som sa ubezpecil v tom, ze tato g-book nie je len kratkodobym skratom, ale mas sancu to napravit. Po prve skus si pozriet stranku v rozliseni 800x600, poprezeraj si co najviac inych webov, nauc sa poriadne CSS, a hlavne mysli na to, ze menej je niekedy viac.
A ... skus trochu dbat aj na html tidy ... nech aj kod nejako vyzera.
Ja ji stejne nekoupil :) koupil jsem od nej jen pocitadlo.. na tom se toho snad moc zkazit neda. btw. a on rikal, ze mu tu vsichni pisou, ze ta kniha ma hodnotu cca 300kc, jak kdy, nekdo pry napsal 350kc, nekdo 250, ale prumerne pry 300kc :) ja se asi poseru smichy ;)