Jak spustit PHPNuke ?

Stáhnul jsem si portal PHPnuke, dle mého názoru vynikající. Nemohu ho ale za žádnou cenu spustit. Jiné věci v PHP (např.PHPBB) jsem rozjel bez problémů, ale PHPNuke jsem nespustil, ať jsem dělal, co jsem dělal. Poraďte prosím. Jsem laik. (Nepotřebuje to náhodou Apache?) Tyto chyby mi to vypisuje:

Warning: main(language/lang-deleted.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/s/sas-klan/mainfile.php on line 185

Warning: main(): Failed opening 'language/lang-deleted.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/s/sas-klan/mainfile.php on line 185

Warning: get_lang(admin/language/lang-deleted.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/s/sas-klan/mainfile.php on line 204

Warning: get_lang(): Failed opening 'admin/language/lang-deleted.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/s/sas-klan/mainfile.php on line 204

Warning: head(themes//theme.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/s/sas-klan/header.php on line 31

Warning: head(): Failed opening 'themes//theme.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/s/sas-klan/header.php on line 31

Fatal error: Call to undefined function: themeheader() in /3w/wz.cz/s/sas-klan/header.php on line 47


Děkuji za každou radu.
IMHO je to spatne nakopirovany, pri kopirovani hotovych aplikaci jako phpBB, Phorum, Nuke, atd. nepouzivejte volbu "prevest na mala pismena"
Vše jsem řádně zkontroloval, kopie na serveru odpovídá originálu. Nemůže být chyba v nastavení? Myslím si, že mám vše správně.

Nastavení v config.souboru.

$dbhost = "mysql.webzdarma.cz";
$dbuname = "sas-klan";
$dbpass = "mojeheslo";
$dbname = "sas-klan";
$prefix = "nuke";
$user_prefix = "nuke";
$dbtype = "MySQL";
$sitekey = "můjkey";
$gfx_chk = 7;
$subscription_url = "http://www.sas-klan.wz.cz";
Už jsem to vyřešil. V instalačním balíčku chyběly 2 soubory. :)
<HTML>> Stáhnul jsem si portal PHPnuke, dle mého názoru vynikající.

hlavne je deravy jak cednik, ze je to nekoncepcne napsany bastl je uz mene podstatne</HTML>
Mě to taky nejde, ale z úplně jiného důvodu - přes PHPTriad to šlo, ale na jiném serveru to ne a ne spustit - viz futurama.wz.cz!
napiste si neco vlastniho a kdyz vam neco nebude chodit vyte kam sahnout
> Stáhnul jsem si portal PHPnuke, dle mého názoru vynikající.

hlavne je deravy jak cednik, ze je to nekoncepcne napsany bastl je uz mene podstatne

Pro laika, který neumí programovat, je to jediná možnost, jak si udělat pomocí jednoduchého rozhraní pěkné stránky, které nejsou v html. Kdybych uměl PHP, tak si samozřejmě něco napíšu sám a neobtěžoval bych hloupými otázkami. ;)
<HTML>> je to jediná možnost

pochopitelne to neni jedina moznost, jinak bych na to asi ani nereagoval

zamerne nebudu zadny CMS zminovat, hledat umite sami</HTML>
>> Pro laika, který neumí programovat, je to jediná možnost, jak si udělat pomocí jednoduchého rozhraní pěkné stránky, které nejsou v html

Nejsou v HTML? A v cem tedy :-))
vono jako PHP neni zadna zaruka kvalitnich stranek :D a hezkych ... sem tak nak myslel ze PHPckem se spis stranky ozivujou .... co se tyce peknych stranek myslim ze staci umet HTML (XHTML) a CSS a trosku grafiky :D a php neni az zas tak treba (samozrejme na naky ptakovinky -> ankety, GB apod .. )
Muzes mi rict jaky soubory ti chybely a kde si je vzal? dik
Jen takový dotaz:
Když říkáš, že je to vynikající, proč se ptáš jak to spustit?
Kdyby to bylo vinikající tak by k tomu byl určitě srozumitelný popis a manual!
Opravdu typicke pro diskuze na vsech ceskych webech (cest vyjimkam)Nekdo se jen zepta, protoze ma naky problem, jedna pulka se mu vysmeje a druha si hraje na to, ze snedla veskerou moudrost sveta :(.
... a nekdo jiny zkritizuje ty, co kritizuji, a sam neporadi.
:)