chcem sa naucit PHP ako?

(mekcene sa mi pisat nechce)

chcem sa naucit programovat php ale nemam doma internet.
ani programy. ako ste sa to naucili. ma niekto manej ako 15 rokov?
Zakup si nejakou literaturu, knih na toto tema je nespocetne... Abch rekl pravdu ja se PHP naucil zhruba za 45 minut (syntaxe + zakladni fce) a zbytek si vystacim s online manualem na www.php.net (castecne i cesky)
Mno, jde taky o to, jestli máš už nějaké zkušenosti s programováním nebo ne. Pokud ano, bude to daleko snadnější a rychlejší.

Co znamená, že nemáš programy? :-)

Stejně jako Sojkovec, i já jsem se PHP jako takový naučil příručkama a zbytek mám z Internetu...
Ale jak píšu, už předtím jsem 10 let programoval (paradoxně ne v C++, k němuž má PHP blízko), takže to šlo jako po másle.
Jo to je fakt.. Zkusenosti s programovanim jsem uz mel, i kdyz debilni basic a pascal. Pak uz stacil jen manual PHP a byl jsem doma...
mě je meně ako 14 a viac ako 12 rokv :-)
Takze 13 plus minus par mesicu :-))
fsdfs
To Sojkovec:
No vidíš, a já mám i Basic doteď rád :-) Vlastně i assembler, svým způsobem ;-)
fuj assembler :-( furt ňáký to z akumulátoru do akumulátoru, brrrrrrrr^2 !

Jinak bych chtěl říct, že nepřítomnost internetu je dost nemilá pro učení se PHP, ale myslím že se to třeba s knihou J.Koska zvládnout dá. Chce to nainstalovat si doma apache a testovat na něm. Toho musíš stáhnout z netu, v tvém případě teda přenést přes CD. A když budeš u toho stáhnul bych si i na to CD manuál abys měl přehled o funkcích.
PHP som sa naucil pred tromi rokmi (teraz mam 13 rokov)
ucil som sa z knihi od Koska ale tato je IMHO lepsia
kup si knihu Programujeme PHP profesionalne
je to v cestine a vysvetlene od zakladov
je tam aj CD s Apachom, MySQL a PHP, editormi a manualom
stoji 590Kc / 767 Sk (CD v cene)

ja ju mam a som maximalne spokojni
<HTML>jak rika lackop...</HTML>
Hele, když už je tady řeč o Apachy, neví někdo, jestli je někde ňákej manuál, já to vůbec nechápu ...
Těch je tolik...
zkuz hledat php manual
Ježismarna. 2jka má takovej pěknej manuál... A pokud zajdeš na roota nebo na abclinuxu, tak tam určitě taky něco vyhrábneš. Jen chtít. A nebo se zeptáš strýčka googla..
<HTML>1/2 OT:

kdyz uz padla rec na manualy... je IMHO velmi dulezite aby manual byl dobre napsany coz je jasne... nicmene se mi moc nelibi manual mysql a apache jeste zkousnu ale take to neni uplne idelani... naopak musim pochvalit php manual ktery je nejlepsi co jsem zatim mel moznost procitat a borlandovskou napovedu v C a popisu knihoven, ktera je narozdil od msdn vyznatelna snadno (v MSDN se poradne nevyznam do dnes)</HTML>
Manuály jsou dobrý, když se v nich člověk umí orienovat. K MySQL mám doma takovej pěknej docela přehlednej mauál. Ten co je nastažení teď, to je chaos.
Manuály Apache jsou trochu jinak koncipovány, jinak jsou taky docela přehledné, když člověk ví kam šáhnout.