Nazor na stránky http://students.wz.cz

Zdravím všechny programátory a webgesignery, měl bych na Vás prosbu, mohli byste zkouknout moje stránky na adrese http://students.wz.cz a napsat sem Váš názor na ně. děkuji
Chces nazor? Tak to bych si bejt tebou zalez pod postel a hodne dlouho nevylejzal :-)

Asi takhle... Grafika je naprosto priserna, to barevny ladeni je fakt hruza, prilis tmavy pozadi a na tom cerna, neda se to moc dobre precist, musim si nastavit monitor na hodne svetlo, abych to videl. Oproti tomu vrchni menu je fajn.

Co se tyce dalsich barev, blikatek a podobne - ja zastavam nazor, ze v jednoduchosti je krasa. Kdyz prijdu na web, ocekavam, ze se ihned zorientuju. Na tech tvych toho na me moc poblikava, barvy prilis kontrastni(mam na mysli ty zluty ankety), neco tam jezdi, proste nevim, kam driv kliknout.

A ted trochu k programatorske strance webu... Zkousel jsi stranky zvalidovat? A zkousel jsi je zobrazit v alternativnich prohlizecich jako je napr. Mozilla (at uz normos nebo Firefox), Opera? Doporucuju i prohlidnout v IE 5.0 a 5.5 - dela to divy (ale za to muze Mrkvosoft a Kill Bill). Dale co treba cestina, hm?

Kouknul jsem se taky na tvoje osobni stranky no a tam je to sice o neco malo lepsi, ale stejne... Jeste mas co dohanet. Ja sam nerikam, ze sem hvezda, ale na validitu zdrojovyho kodu a aspon nejakou upravu grafiky si potrpim. Vzdyt i ten zakladni text na tvych strankach - kazdymu musi bejt jasny, ze potrebuje zleva i zprava tak o 5px odsadit, je to tam nahnacany.

Opravdu sorry za takovouhle kritiku, ale kdyz jsi ji chtel, tak je tu.

Posledni vec - nejsem si jist, jestli tou uvodni obrazovkou s "VSTOUPIT" neporusujes interni pravidla wz.cz - aby ti Mira stranky nesmaznul...

Good luck v dalsi tvorbe

Scar
<HTML>Scarabeus: tohle neni zakazane (kdyz je tam ta vstupni stranka _bez_ automatickeho presmerovani)
uprimne se mi to ale vubec nelibi a nejspis to v dalsi verzi podminek zakazane bude (pro nove uzivatele)</HTML>
mira: diky za vysvetleni, mel sem mylku v tom automatickym presmerovani

Ja ji mam na vsech strankach, co mam na wz normalne uvnitr a i tak mi to nevadi. Tu reklamu za to strpim, kdyz je to zadara a myslim, ze i ostatni...