Nejake zmeny php - pole ?

Je to tak tyden co mi prestali z niceho nic fungovat moje skripty...
tenkrat slo pouzit k incrementaci pole: ++$anketa[$volba]; a ted to nejede... musim tam tupě napsat $anketa[$volba]=$anketa[$volba]+1; ale v tom je dalsi háček... mam docela propracovanou anketu... a kdyz pricitam hlasy po kliknuti tak mi to funguje jen do 9 ...PR .. 1+1 = 2, 1+2=3 apod.. ale jakmile dojde k 9+1=1 tak to vyhodi jednicku... a moje anketa je nanic... omezena na max 10 hlasu..
ta promenna $volba se mi nacita z adresy: $volba=($_GET["volba"]);
a vsechny moznosti pole $anketa se mi nacitaji ze souboru..
prosim poradte mi nekdo.. zkousel jsem snad vsechno... nejde mi se toho zbavit... (na domacim serveru (php home ed 2) mi to v pohode jede.. vzdy... ale online je proste 9+1=1 ... nechapu...) díky
jeste adresa kde mam tu anketu pro toho kdo neveri: http://www.bloodsuckers.wz.cz/php_ankety/anketa.php?anketa=anketa02_data.php&volba=6
..jestli bude nekdo mit naladu mi pomoci tak mu klidne poslu celej kod ... a kdyz mi najde chybu .. tak si ho muze nechat .. thx
moje icq: 307-539-289
<HTML>nic se nezmenilo chyba bude jinde...

>++$anketa[$volba];

normalne fungovat musi a funguje....

>9+1=1

tohle je nesmysl... budto se ti nekdo orizne nebo nevim,ale neni to mozne</HTML>
http://www.bloodsuckers.wz.cz/php_ankety/anketa.php?anketa=anketa02_data.php&volba=6
proc to dava mezeru do te volby.. to nepochopim..
Hejl: To je kvuli zalomeni....

Je to divny, asi budes muset ukazat cely skript
Fatal error: Cannot increment/decrement overloaded objects nor string offsets in /3w/wz.cz/b/bloodsuckers/php_ankety/anketa.php on line 162

... ja si to nemyslim
poslu vam ho emailem ok?
ale je to dlouhy a nepochopitelny.. uz se v tom i ja moc neorientuju...
tak na jaky email to bude?
Nemas v tom poli nahodou retezec nekde? Inkrementovat retezec jaxi nejde :)
<HTML>>Cannot increment/decrement overloaded objects nor string offsets

$volba

tohle nejak blbne... zrejme to nemuze pricist jednicku k hodnote ktera neexistuje,neboli je odkazana na prvek pole co neni
posli to me</HTML>
no ja dofam ze ne... v tom poli $anketa[$volba] jsou jen čísla.. a inkrementovat mi jde (pricitanim) ale jen do 9...
myslite jako ze by to pricitalo ordinalne? jako a+1=b ? to by pak bylo 9+1=: ..a ne 1 ...

.. a opakuji.. na localhostu mi to doma jede.. tak proc ne na netu?
<HTML>no tak abycvh rekl pravdu je to cely tak zbytecne komplikovany az musim konstatovat ze louskani toho je horsi nez u zdrojaku phora :) porad tam nachazim novy moznosti co to vlastne umi....

nerozumim zapisu for ($i=1;$i<31;++$i)

proc jako smycka zacina od 2ky?

me to doma tez ukazuje jakoby 9+1 = 10 ale ot neni chyba php ale nekde v tom kodu kde momentalne nejsme moc schopny najit kde.... co takhle trosku pozmenit ten zapis do souoru o poctech danych hlasu?
protoze uz jen to ze tam mas kousek php kodu a data v komentari je kravina, neni to nahodou tak ze vlastne cely ten soubor je stejen na strance videt tak proc to tak komplikujes? ...... atd atd
krom toho kdyz nechces aby nekdo mel k necemu pristup zakaz to pres htaccess a ne tim ze tomu das koncovku php a vsechny data as jakoze do komentare</HTML>
ja vim jsem amater a pomoci prvni funkce co na netu uvidim udelam vsechno (v php delam 14dni..)
to ukladani a cteni ze souboru - 30 moznosti (kazda ma 3 udaje) jsem udelal protoze jsem nenasel nic jak to vlozit do cyklu (fce explode..)

($i=1;$i<31;++$i) zacina od dvojky? sam tomu neverim.. hruba neznalost...
to chcete rict ze mi prvni moznost nevypise? ale me ji to zobrazi..?! .. no uz jsem z toho unaven... asi se na to vykaslu a udelam to nejak uuuplne jinak.. zrovna jsem pochopil sql..

htaccess .. neco si k tomu najdu (jeste jsem o tom neslysel :( )
ty data jsou v komentari.. jen aby se ten script nedal spustit.. je to zbytecny uznavam.. kort u ankety.. ale funkcni to snad je..

diky.. a kdybyste nasel tu chybu tak mi napiste... takze dik za vse..
<HTML>jo tak ($i=1;$i<31;++$i) zacina od 1 coz me po 6 letech praxe v C vyvadi z omylu...

vzdyt ++promenna znamena napred pricist jednicku a pak pouzit jeji hodnotu coz mi dava logicky 2... zvlastni</HTML>
++$i je provedeno stejne az uplne nakonec cyklu, takze jestli pre- nebo postinkrementace, na tom v tomhle pripade asi moc nesejde...
kazdopadne me stale zaráží.. proč se to online chová jinak (resp. špatně) a lokalne to jede... predpokladam ze tam mam nejakou chybu .. a lokalne ji to nejak zpracuje - uzná - toleruje, kdežto online to uděla něco jiného...
tozn. ze wz ma nejaky jiny nastaveni nez ja doma, protoze ten kod by se mel chovat furt stejne..
a kdybych zjistil v cem je to online jiné.. líp by se mi hledala chyba...
no nic.. díky
Mozna uz vim v cem je chyba...
potrebuju poradit jak převedu promennou obahujici řetezec "5" do promenne integer.. protoze jak jsem zjistil
$a="5"; neni integer ... a ja to potrebuju previst na $b=5;
who knows..
settype ($a,"int");

je-li to ono...
$b=(int)$a;
- a mas to rychlejsi, pac se nemusi porovnavat retezce :-)
ted jsem nekde nasel:
$b=intval($a);
.. jakej je v tom rozdil od tech ostatnich?
<HTML>v podstate zadny.. od jtk je to Cckovsky zapis...
od sojkovce je to definovani datoveho typu na int
a to tvoje je zas vraceni cisla integer z promenne</HTML>