Na localhostu ano, tady ne

Ahoj lidi,
Doma mám odladěnou verzi a když ji hodím sem, tak veškerý UPDATY s více měněnými parametry nefungujou- v databázi to není, tu jsem udělal naprosto stejnou. Ostatní SQL dotazy choděj v pohodě.
Není nějaký omezení počtu změn v UPDATE - měním jich asi 33 najednou.. :-)
Díky za komentáře.
<HTML>jen tak z fleku nevim nic... nejak ukas jak to mas... asi jsi spatne pripojeny k DB nebo zapisujes do neceho co neni</HTML>
Připojení k DB to rozhodně není, používám v externím souboru
a vždy inkluduju include("Pripojeni_do_DB.php");

mysql_query("UPDATE Objekty SET Lokalita='$Lokalita',Typ_nemovitosti='$Typ_nemovitosti',Hodnota='$Hodnota',Nazev='$Nazev',Velikost='$Velikost',Popis='$Popis',Plocha_pozemku='$Pozemek',Kontrola='$Kontrola',Plocha='$Plocha',Rok_vystavby='$Rok_vystavby',Rok_rekonstrukce='$Rok_rekonstrukce',Stav='$Stav' WHERE ID='$ID_Nemovitosti' ");

A tohle je zkrácené, mám tam ještě více argumentů na změnu. - zkoušel jsem to rozhodit do dvou updatů ( jestli třeba ten počet změn není omezený ) , ale ani to nefungovalo..
Vše jsem odkontroloval padesátkrát - jsou napsány správně, mění údaje správné, uvozovky jsou všude...databáze existuje jak má...
Prostě všechno ostatní kromě tohohle updatu se provede... I jiný SQL dotazy na stejnou tabulku..
V čem teda může být chyba ?
Už mě napadají takový blbosti jako podobný proměnný jestli nedělaj paseku...
<HTML>v velikost znaku v nazvu DB a tabulek je taky OK?

co na to rika echo mysql_error() po mysql_query()??</HTML>
Díky.
Vyřešeno. Raději ani nebudu psát v čem byla chyba, protože by ses mi zasmál.. :-)
Dobrý je fakt, že to funguje a tudíž že toto fórum skvěle plní svůj účel.
Zdar Webzdarma
<HTML>napis aspon priste budem vedet vic ;)</HTML>
no klasickej přepis jednoho písmenka v názvu jednoho sloupce v tabulce...
a já to kontroloval tolikrát,.... :-)
petr: Takove "chybky" jsou nejcastejsi, jak rika Murphy: Cim pitomejsi chyba, tim hure se hleda :-))