Nazor na grafiku...

Udělal jsem si nové stránky pomocí kaskádových stylů - CSS. Mohl by mi někdo povědět, jak se mu web líbí po grafické stránce ? Moc by mě to zajímalo.

Adresa : www.krabon.wz.cz

Díky
Hm, není to nejhorší
Pěkná stránka
hrůza, hnus děs utrpení, jdu opět blejt
To Broli:


Co kdyby si místo těch fu*káren jednou podal rozumnou radu, poněvadž toto je diskusní fórum pokud vím a nedělal ze sebe Boha?
ano, jsem bůh.. chceš radu, má ji mít, ty stránky bych úplně vymazal a začal znova..jdu z těch stránek znova blejt..
ak chces kritiku - tak sa mi zda, ze design tam mas dost suchy.
chcelo by to nejako ozivit, skus sa viacej pohrat s css
a ak ovladas aspon nejake zaklady php, tak si urob nejaky "manazer stranok" napr. v index.php. bolo to tu spominane asi o dva diskusie nizsie...
Vzdyt je tam jen napis "Pracuje se na tom...." a nejaky gif s chlapem se zbijeckou. Co na tom mam hodnotit krome toho svetle modreho ramecku na tmave modrem pozadi?
Ta barva bolí do očí !
Autor posuzovanejch stránek TO BROLI :

Doufam, že už ses vyblil. Máš nějaký stránky? Napiš mi adresu, rád se pudu podivat, jak pracuje profesionál.

Jinak vim, že to potřebuje oživit - třeba gifama. Tohle je jenom základní verze v návrhu.
Jinak jak je na tý úvodní stránce to hlasování, tak mi to zatim vychází přesně půl na půl.
ja tam mam tiez len stranku. pracuje sa na tom... A nic viac, nic ine sa nezobrazi...
To Krabon:
Ehm, nesnášim vodorovnej posuvník! Jinak to neni nejhorší.
Chceš broliho web: broli.euweb.cz - bacha aby sis nepoblil monitor:-))
Ta barva fakt bolí do očí, je to až příliš modrý. Já mám taky modrou rád, ale tohle bych nedělal. Zkus třeba světloulinkou modrou nebo udělej něco na způsob černá-světle modrá, bílá-modrá
Písmenka nejsou odsazený,
odkazy se měněj na ošklivě oranžovou barvu
Chtělo by to taky nějakou grafiku , ne ? Grafika, základ života stránky. Nemáš tam žádnou.
Takhle bez toho bys to mohl zmenšit na polovinu, taková obrovská plocha je tady fakt na nic, když tam napíšeš tři slova...

Nezlob se, ale chtěl jsi hodnocení.

Petr
No, ta modrá je naprosto příšerná, bohužel. Souhlasil bych se světlou modrou, pozadí bílý, text černej, barva rolloverů u odkazů taky jiná, a menší text. Prostě jinak.
proc to funguje jenom v IE? :( zadny gify bych tam nedaval .. uz ten pracujici pandulak je moc .. ta modra je fakt hrozna, predelal bych to na ruzovou .. co se tyce zdrojaku .. frontpage .. :(
btw nejak ti tam lita reklama :-D
Hele, těší mě, že to děláš v css, ale uvědom si, že to děláš pro uživatele, ne pro sebe. V první řadě bych změnil barvy. Hůř se to čte. Lepší je použít bílé pozadí a odstín černé barvy. Písmena jsou nadmíru velká, zkus měnší. U odkazů (:hover) nesmíš měnit velikost ani typ písma, ponech jen změnu barvy nebo text-decoration.
Dal bych tam vic grafiky. podivej se na phpworld.wz.cz tam je hezky udelana grafika
Des a hruza, trapnej GIF v modrym obdelniku na modrym pozadi...

A jak uz psal lynx - Frontpage, VBscript... Nic horsiho nez ten web snad uz ani nejde vytvorit.
For PB: bych chtel vydet tvoje stranky!