JPGraph

Dobry den,
mam dotaz, zda se nekomu podarilo na webzdarma nastavit jpgraph, pokud ano, muzete mi poslat konfiguraci (vetsinou je to jpgraph.php, noa verze ma jpg-config.inc) ?

Dekuji

Richard Svancara
<HTML>Nereknu nic jineho nez to co odpovedeli na builderu... pouzivas nedefinovanou konstantu Y</HTML>
Mno,
ja zadnou konstatu y v kodu nepouzivam, spis se tvori nebo s ni pracuje primo JPgraph. Dokonce bych si troufal tvrdit, ze je to zpusobeno tim, ze je tu nejakym zpusobem natvrdo zapnute hlaseni chyb, protoze kdyz napisu napr. :

<?
@mkdir('./Adresar'); // coz je jak znamo pokud adresar existuje, nevypisuj chybu a pokracuj dal
?>

a adresar existuje, tak mi to tu stejne hodi warning nebo fatal error (ted nevim) ze adresar jiz existuje (i pres pozadovane potlaceni vypisu chyby "@") .....

nekteri programatori (i ja) toho vyuzivaji a programator jpgraphu asi neni vyjimka .....

PS : pokud se mylim a nekdo tu na webzdarma jpgraph pouziva a funguje mu, rad se podivam, staci mi tu napsat link, budu mit alespon jistotu, ze chyba je opravdu na moji strane ....

S pozdravem

Richard