Apache

Asi jsem špatně upgradeoval apache na 1.3.31 a zobrazuje se chybová hláška

[<!--datum a čas-->] [warn] (2)No such file or directory: exec() may not be safe
Apache/1.3.31 (Win32) PHP/4.3.6 running...

Prohledal jsem celej soubor httpd.conf, ale žádnou špatnou cestu jsem nenašel. Díval jsem se i do jiných souborů, ale asi jsem něco přehlíd. Nevíte, kde může být chyba?
v php.ini, nebo ve skritpu
Vždyť fachá, tak so řešíš?
Ve skriptu to určitě neni... a php.ini sem taky prohledal... nic

fachá, ale jak dlouho ještě bude?
Možná pomůže totální reinstal. Ono se mi to kdysi dávno taky objevilo a tohle mi pomohlo. Kdyby se přece jen objevil, zkusil bych jinou verzi.
mam problem s koniguraci cgi skriptu (sam sem to nedelal prisel jsem k hotovemu.)

mam apche a na nem je na spesl portu nastavena webova administrace serveru (cgicka a html) tam vse beha ok) a pak jsou nastaveni virtualni hosti na standartim portu 80 taky behaj v pohode
vsude funguje php ale cgi funguje jen v te administraci. kdyz zadam neplatnou stanku html /php tak to hodi v poradku 404 ale kdyz zadam (ne)platnou cestu k cgi(v rootu virtualnih hosta) tak to nahlasi 403 pritom kdyz jsem mnenil administaci tak jsem s cgi problemy nemnel a kdyz si otevru adresu administrace a zadam neaky-nesmysl.cgi tak to hodi korektne 404 nerozumim kde je nastaveno omezeni pouzivani cgi
dik