reklama

Včera 25.10. jsem si přenastavil vkládání reklam pouze na první stránku nahoru. Dnes dopoledne jsem neměl reklamu nikde a nyní ji mám opět všude dole.
Kde jsem udělal chybu?.
Děkuji za odpověď.
Jaka je adresa Vasich stranek? Bez ni se problem spatne lokalizuje:)
bonsaiweb.aktualne.cz
Mel jste tam nastaveno pouzivani ramecku a index nebyl rameckovy. Robot pro vkladani reklamy tedy nenasel ramecek do kereho by ji vlozil, tak ji vkladal na vsechny stranky dolu.
mam podobny problem
reklama se mi posila pred vsema hlavickama ( coz mi pise v php warningy .. ) , prestoze jsem se ji snazil umistit tim komentarem
<!--WZ-REKLAMA-0.1IK-->
nefunguje ...
stranky na rht.euweb.cz
-> v index.php je to umisteni
-> navic mi to pridava dalsi reklamu na zacatek ... do stuff.php
mam podobny problem
reklama se mi posila pred vsema hlavickama ( coz mi pise v php warningy .. ) , prestoze jsem se ji snazil umistit tim komentarem
<!--WZ-REKLAMA-0.1IK-->
nefunguje ...
stranky na rht.euweb.cz
-> v index.php je to umisteni
-> navic mi to pridava dalsi reklamu na zacatek ... do stuff.php
no problem je v tom, ze se nepouziva <!--WZ-REKLAMA-0.1IK-->, ale <!--WZ-REKLAMA-0.1--> !!!

vsechny ostatni znacky se tam pak vkladaji kvuli korektnimu odstraneni banneroveho kodu (treba pri zmene umisteni)

Doporucuju vlozit <!--WZ-REKLAMA-0.1--> na "vhodne" misto do index.php, nastavit si zobrazovani pouze na uvodni strane nahore a uploadovat na server - v soucasne dobe probiha vkladani reklamy kazdych 30 minut, takze budete moci velmi rychle podivat na vysledek.