Naposledy připojen

Jak udělám něco jak je zde na wz aby se mi na webu ukazalo kdy jsem tu byl naposled? Mělo by to být zde http://www.x-fun.wz.cz jmeno je 1 a heslo taky 1 po přihlašení aby to tam prostě bylo. Ví někdo? Díky :-)
1 z moznosti: Pomoci funkce setcookie() definuj cookie promennou ktera bude obsahovat cas posledniho pristupu a pri dalsim pristupu ji mas v poli $_COOKIES
Vím jak to myslíš ale nějak se mi to nedaří. Nemáš rovnou zdrojak? díky:-)
Nebo tak že při přihlášení uložíš do mysql čas a pak ho tam akorát vložíš .. protože když cookies smažeš tak o to přijdeš takhle ne, teda jestli sem správně pochopil co myslíš
-----------ulozeni cookie
setcookie("poslednipristup", date("d.M.Y"));
-----------



-----------vypsani posledniho pristupu
if(!$_COOKIES["poslednipristup"]) echo "jste tu poprve";
else echo "Naposledy jste tu byl {$_COOKIES["poslednipristup"]}";
-----------


Priblizne tak to bude, nezkousel jsem
Nejde :-( pořát se tam ukazuje jse tu poprvé
Tak co teda chceš přesně zobrazit poslední datum a nebo počet návštěv ?
Chcu zobrazit čas posledního přihlašení jak je zde na wz ale teď mě napadlo že by tam mohlo být i z jakýho IP
Tak prostě do cookie uložíš při přihlášení čas a tu IP a zobrazíš to .. ale musíš ještě dřív než se to přepíše novýma hodnotama pro další zobrazení při příštím přihlášení .. já bych to viděl radši na mysql .. ale dělej jak myslíš ty..
ta syntax setCookie by to pouze mazala, podle me by to melo byt takhle (nevim):
setcookie("poslednipristup", date("d.m Y, H:i s"), time()+100*60*60*24*30); //zapíše se "17.07 2004, 20:18 43" a vyprší za 30dní
ja bych to daval do databaze a pak bych to prost jen nacet neb pokud se chce prihlasovat pokazde z jineho mista tak jsou mu cookie na prd.