Problém z opakováním dat před aktuální pozicí

Zdravím. Mám problém se zadánáním aktuální pozice v souboru. Níže uvedený skript chci použít jako dynamický vkládač novinek na stránky. Soubor do kterého zapisuji je novinky.php, ale neobsahuje pouze opakované kódy novinek, ale také nadpis o 29 znacích. Chtěl jsem tedy říct skriptu, aby zapisoval až na 30 bit souboru. To sice udělal, ale zároveň pod
svůj obsah vložil to, co vynechal. Výsledená stránka tak vypadá přibližně takto.

Novinky
Vložená novinka
Novinky
ostatní novinky
ostatní novinky...

Co mám špatně? Díky


<?
if (($cz=="") or ($en=="")):
echo "Zpráva nebyla lokalizována pro jeden z jazyků";
else:

$ft = FOpen("novinky.php", "r+");
$soubor1 = File("novinky.php");
FSeek($ft, 30);
FPutS($ft, "<div class='podnadpis'>$datum</div>");
FPutS($ft, "$cz");
FPutS($ft, "<br><br>\n");
for ($i=0; $i<Count($soubor1); $i++) {
FPutS($ft, $soubor1[$i]);
}
FClose($ft);

$ft = FOpen("en/novinky.php", "r+");
$soubor1 = File("en/novinky.php");
FSeek($ft, 30);
FPutS($ft, "<div class='podnadpis'>$datum</div>");
FPutS($ft, "$en");
FPutS($ft, "<br><br>\n");
for ($i=0; $i<Count($soubor1); $i++) {
FPutS($ft, $soubor1[$i]);
FClose($ft);
Header("Location: index.php?id=obsluha");
exit;

endif;
?>
problem je tady: for ($i=0; $i<Count($soubor1); $i++)
zmen to na $i=1. takhle totiz nactes cely ten soubor do pole, preskocis novinky, zapises novinku a pak tam vlozis cely puvodni soubor vcetne toho novinky $soubor1[0]
stejne tak v te druhe pulce
btw to se ti to vazne chtelo psat dvakrat? co takhle pouzit funkci?
Nevím proč, ale když to změním na 1, tak mi v řádku z endif vypisuje parse error.
Tak parse error byla jako vždy moje chyba :-)), už jsem to našel, dík za radu. Současně jsem ale objevil nový problém, protože když pošlu novinku poprvé, všechno je v pohodě, ale jakmile pošlu další, tak jakoby přepíše tu starší?! V čem může být chyba? Díky
jak jakoby prepise? nejakej priklad kdyby byl...
>> $ft = FOpen("novinky.php", "r+");

$ft = FOpen("novinky.php", "a+");
Tonik: mrkni na mojí stránku

Sojkovec: Tak s a+ to zkopíruje celej zbytk souboru ještě jednou
Tak jsem nakonec zjistil, že on ten skript přepsal jenom první řádek, pak se odřádkoval a psal normálně. Tak jsem nastavil aktuální pozici místo 30 na 29 a nejdřív to nechal odřádkovat aby si ten skript vytvořil místo. No a teď už to běhá! Ještě jednou vám díky za všechny rady, konečně můžu dnes klidně spát :-))
bezva! zrovna jsem se tam chtel podivat, vracim se sem pro adresu a vidim, ze je to vyreseny. takhle kdyby to fungovalo i jinde...
:-))