Jak se dělá stránka?

Jak si mám udělat stránku? Já tomu v tý podpoře vůbec nerozumim! Jak to mám proboha udělat?
Zkus specifikovat dotaz?
Jak to mám udělat, aby na tu stránku byl vůbec odkaz? Stránku nahlášenou mám, ale na ní se nedostanu. Píše mi to že nemám <font face=verdana>index.htm
Jako ty máš stranky na webu ale nejdou ti a pise ti to ze nemas index jo?Takhle sem to me pochopit?Vis ta hlavni stranka na ktery sou odkazy má bud ramy nebo tabulky atd,..se musi jmenovat index (.html .php atd,...)Protoze se zobrazuje jako první a kdyz budes mit tu hlavni stranku treba web.html tak ji otevres www.nejakejweb.wz.cz/web.html....
snad jsem to vysvetlil srozumitelne a je to ten problem,,
A máš tam tu stránku index.html ? to je totiž nejčastější příčina, proč to nejede. Pokud jsi nejsi jist, zda tam tu stránku máš, zkus vyťukat svoji adresu do prohlíže hůlkovým písmem a odbouchni pětikilovým kladivem. Pokud uvidíš, že ti ten index.html chybí, tak to znamená, že tam ten soubor nemáš. Další problém pro tebe asi bude, jak tam tu stránku dostat, ale nejdřív si budeš muset nějakou stránku udělat, obvykle ti pomůžou stránky pana Dušana Janovského, jakýsi www.jakpsatweb.cz . Až budeš mít nějakou stránku hotovou, pusť si ftp a prdni to na server. Pokud ti přesto stránky nepůjdou, přepiš INDEX.HTML na index.html. Dík!