Nefunguje setlocale

Nefunguje mi funkce setlocale v PHP, dávám jako druhý parametr "CZ", ale nemá to žádný výsledek. Na lokálním serveru mi to funguje dobře. Co s tím? Adresa: http://howadoor.wz.cz/zapisnik.html
K čumu to používáš? V dokumentaci co jsem jen přelít je napsáno že je to pro čas ne? nebo je možné že se pletu ale já jsem to jenom v rychlosti přelít ale myslím že nevidím důvod to používat...
jo, cas, data a tak dal...
Pou?ívám to pro formátování data, u sebe nastavím setlocale na če?tinu a mám názvy dnů v týdnu a měsíce česky, na WZ to nefunguje.
nejsem si jist, jestli je zdejsi php kompilace CZ podporuje. pokud ti jde o dny, je pravdepodobne lepsi pouzit asociativni pole - nejsi tolik zavislej na kompilaci...

m.sa.
Už jsem to vyřešil vlastními silami, ale jako dobrý nápad mi to nepřijde. Když to tak budou dělat všichni, a ono jim asi nic jiného nezbude, tak zbytečně narůstá zátěž serveru, skripty jsou větší a pomalejší. A především - tohle je snad český server, drtivá většina stránek na něm umístěných je v češtině, tak kde už jinde by to setlocale() mělo fungovat, když ne tady?! Přitom to nemá nic společného s bezpečností, akorát to prostě někdo nenainstaloval.

Taky je samozřejmě možné, že ve skutečnosti to funguje, akorát že tomu třeba dávám špatný parametr.
diky za podnet, uznal jsem, ze to bylo zbytecne zakazano, (ps: ono nebylo zakazano setlocale(), ale putenv(), coz je podminka)

Ty nejsi admin, ty jsi buh. Neznam pripad, ze by nekdy nekdo presvedcil admina (a navic pomerne snadno), aby neco povolil. A nebude to nejak blbnout v jinych skriptech, kdyz to nastavim u sebe? Tedy je to vzdy vztazeno jen na aktualne bezici skript?