Adresa

Ciao, můžete mi prosím pomoct jak zamezit zobrazování adresi v adresovém řádku?! Konkrétně mi jde o to, že se v adrese vypisuje třeba http://domena.wz.cz/b/hjk/lkjhk/index.php! Chci aby se vypisovalo jenom http://domena.wz.cz a to ať kliknete na jakýkoli odkaz.

Je jiné než rámcové řešení?!

Díky
v php pomoci include
include používám ovšem jenom ve formě, v podstatě suplující rámce, tedy příkazem <? include 'název'; ?>
</td>
<td width="1"></td>
<td valign="top"><br>

ale neznám, žádnej další příkaz co by zamezil zobrazování dalšíh zdrojů v kolonce adresa!?

Můžeš být prosím trošku konkrétnější...?
jasně, pak by se zřemě zobrazil nějakej dotaz, ale možná by to šlo přes JavaScriptové cookies (lidi bez JS by tam nemohli, ale adresa by byla stejná..., jenom nápad
Ja bych neradil ani nepomahal. Je to jako by se nekdo ptal - jak zamezim v obcance zobrazeni meho prijmeni?

Zobrazeni adresy patri k internetu, k URL, k HTTP, ke slusnosti ;-) Neznam duvod, proc by se nemela vypisovat.

A navic - neexistuje reseni, ktere by fungovalo vsude a ve vsech ohledech.
Ale ano řešení funguje... Je to rámec.... Když celou stránku dáš do jednoho velkého rámce, tak pak docílíš efektu, kterého chci docílit já, ovšem bez rámců.... Bohužel ještě nevím jak....
nešel by mod_rewrite spojit s cookiies? Pak už by to nezaleželo na javascriptu, ale stejně to nejspíš nejde.
aj tak mozes v Mozzile FireFox (a inych browseroch) dat thistframe > view page info a mas URL
to mas ako ta oblubena otazka "ako zabranit zobrazeniu zdrojoveho kodu"
Radku, a proč to chceš dělat ? Pro utajení názvů souborů nebo jen kvůli designu ? To první je zbytečné, pokud si někdo chce tvou stránku komplet stáhnout do Pc třeba pomocí Teleport Pro, to druhé lze nahradit nastavení barvy písma na barvu pozadí v tom řádku nebo obráceně.
jj, jediné řešení je opravdu pomocí PHP:

domena.wz.cz/index.php?topic=[cislo_topicu]

a v nějaké složce (dejme tomu inc) bys měl soubory (1.php, 2.php), které bys pak includoval v index.php

<?php require_once("./inc/$topic.php"); ?>

Jen v tom budeš mít bordel... Stačí sešit, kde budeš mít topicy podle id:
1... úvodní stránka
2... odkazy
3... fotogalerie
Vlastněs' tou tipl moc dobře vystihls oba důvody.... Ten designovej je pro mě trošku přednější.... !

Ale jinak samozřejmě moc dobře vím, že stáhnout celou stránku i s obrázkama není vůbec žádnej problém...., můžete sem ještě připsat tu změnu barvy v adrese - díky všem....
to riesenie od the Zero nepocuvaj, ...

to by si si urobil velky bug do stranky.

Ak by si tam zadal namiesto 1 npr. ../index, (alebo pod) tak by si to videl..

VELMI NEODPORUCAM robit nieco take ako include($_POST[nieco]);
ludko: a jakpa jinak bys to chtel delat?
GETem predavane ID stranky, coz je primarni klic pro tabulku stranek, dalsimi sloupci mohou byt cesta (+ nazev souboru), title, pocitadlo pristupu jednotlivych podstranek etc.

to zabrani zobrazeni jine stranky nez uvedene seznamu v DB a programator pak na to muze snadno navazat napr. pri vytvareni autorizacniho systemu pro svuj web...
goshoomove riesenie sa mi zda najlepsie,
priklad od The Zero by sa dal zabezpecit cez mod_rewrite, skryl by sa tak 'topic' a v pravidlach by boli len povolene stranky, ostatne by sa zakazalo.