Nejde Upload

Nevím jak ostatní, ale na mých stránkách nefunguje upload. Předtím to šlo a teď to hlásí chybu:

Warning: open_basedir restriction in effect. in /3w/czweb.org/t/tom/admin/vypis.php on line 13

Když se tak dívám, tak cílová cesta souboru je spořádku.

Nevíte co s tím?

Dík Tomík.
Mně taky nejde a hlásí úplně stejnou chybu jako tobě. Podle mně je to chyba na MÿmWebu. Posílal jsem dotaz Webmastreům tak doufám, že s tím něco udělají!! To si přece nenechají líbit
No, já ani nevím, jak se mám na své stránky (potažmo na upload) dostat, takže.......
Taky mi to nebeha. Pritom generovani souboru na serveru beha, ten uploadovany objekt to nahraje dokonce na server a PAK to odmitne zkopirovat do adresare, kam to potrebuji.
Melo by to byt snad uz vyresene, muzete to tady potvrdit ? Pokud narazite na problem, piste prosim na mira@webzdarma.cz. Diky
Ted to pro zmenu hlasi:

Warning: access to /home/tmp/phpM9f6Mx from /3w/czweb.org/t/tom denied in /3w/czweb.org/t/tom/admin/vypis.php on line 13

Warning: open_basedir restriction in effect. in /3w/czweb.org/t/tom/admin/vypis.php on line 13


Zrejme nepovoleny pristup do adresare /home/tmp/

Tomik.
Potvrzuji uspesne vyreseni problemu.

Lidi ono uz mi to jede. Prave jsem uploadoval soubor s kladnym potvrzenim.


Ale uz jen tak mimo, at toho admine nemas moc prace. Po kazdem kopirovani nechavam jeste vymazat soubor v tempu. Jenze ono to hlasi: Warning: Unlink failed (/home/tmp/phpaGnidN) - access from /3w/czweb.org/t/tom/ forbidden in
/3w/czweb.org/t/tom/admin/vypis.php on line 15
IMO to neni ani potreba, php by to melo vymazat samo

to mazani tam neni povolene vedome, teda doufam, ze jsem zase neco nezkopal ;-)

ps: diky za trpelivost
Tak jo, dik za vsechno.