banner

je na tomto serveru trestny schovat banner pomoci css nebo to vubec nevadi? :o)
jakekoliv negativni ovlivnovani reklamy je urcite s pochopitelnych duvodu prisne trestane ;) - tot pouze muj nazor...

m.sa.
trestne ... no nikdo Te za to nezavre, ale nemuzes si byt jisty, ze Tvuj ucet nebude zrusen
sice nezavre, ale mohl by byt verejne zostuzen, pranyrovan a z nekaleho konani obvinen ;~))) zda se to byti nedostatecnym trestem? ;~) samozrejme zertuji, trest at vymysli sami poskozeni :)))\

m.sa.
Martine nejsi nahodou pravnik, ze toho o trestu vis nejak moc?
nemyslim si, ze toho o trestu vim nejak moc (snad jen na me cas od casu je nejaky aplikovan ;~) - takze pravnik nejsem a moje profese je pravu pomerne vzdalena (relativne) - delam spise do pocitacu a siti, ale to je asi jasne... jinak nevim, kam svou otazkou smerujes - zda se ti snad nepochopitelne, byt potrestan za vedome poruseni pravidel a dobrych mravu? :~)))

m.sa.
marek- Slyšel jsem,že takovíto hříšnící,nezobrazující bannery, jsou brzy vypátráni tajnou policií WZ a na čelo jsou jim vypáleny růžovo-zelené cancoury jako znamení hamby. Potom jsou nahnáni do lomu, kde se jim ostatní uživatelé Webzdarma posmívají či na ně pomstychtivě plivou. Ale možná je to jenom kachna. :)
;) Docel krutý!!!
a do prkýnka,mám asi velkej problém,co ? :o)