Reklama?

Jak to wz dela, ze dosazuje tu reklamu? Pri "spravci souboru" bych to chapal jako php skript, ale pri eftp nechapu jak to tam dosadi ?!?
<HTML>A je to nejak podstatne?
Navic nechpu co je na tom nejasneho,proste ftp spusti obsluzny system...</HTML>
2 richard":
btw. chtel bych upozornit na jednu vec - kdyz sem mel stranky na wz - tak kdyz mel clovek index page s priponou php tak se tam zadna reklama nevlozila :0) takze si to nejak opravte, nebo sem snad byl anomalie? no kazdopadne sem to rychlouce dal to hatlamatla pac sem se bal ze me smazete :0)
dazz: mne to tam dosadilo...

Richard: ale ten obsluzny skript nerozumie tomu, ze reklama sa includuje.
v mojom pripade som mal v index.php riadok 'require "reklama.php" ' napriek tomu sa mi tam "natvrdo" dosadila. tak som ju vymazal :-) a uz to funguje (teda uz je len jedna - includovana).
dal by sa ten obsluzny skript opravit aby rozoznalo includovane reklamy ?
pinkynew:

a este je tu iny problem.Ak napr.mam nastavenu reklamu tak aby sa mi vkladala na spodok (cize zaroven na vsetky stranky) tak sa vlozi aj na napr .na PHP scripty ktore sa vyvolaju len ako sucast danej stranky (napr pocitadlo alebo meniny). aj to by sa malo nejak osetrit,pretoze to niesu samostatne zobrazovane stranky,ale len pomocne skripty.Ak napr.stranka obsuheje tagy <body> </body> vtedy by sa to tam malo vkladat.

plusminus+-:
a co je na tom divne?
Ved aj FTP server je len program,ktory proste prijme subor vyhodnoti od koho bol poslany a potom podla uvazenia resp.nastavenia v nom moze urobit cokolvek.
Rasto: reklamu si nasmeruj do zvlastniho souboru a ten pak includuj na vsechny stranky dolu. je to o hodne snazsi a jednodussi, nez vymyslet nejaky blaznivy testovani, kam se reklama ma vkladat a kam ne, a premlouvat adminy, aby to realizovali.
ok diky za radu.