error

Zdarec
Chtěl jsem si založit nový web(spíše jen fórum) a při instalaci phpBB2 mi to tam napíše:

Během instalace se objevila chyba
Během nahrávání novější instalace databáze se objevila chyba
Table 'phpbb_auth_access' already exists

myslím že to je tím že už jedno phpBB2 fórum mám ale nejsem si tím jist...
Pokud uz jedno mas, je to tim. Chces-li instalovat druhe, zmen hodnotu table prefix na cokoliv jinyho, nez je vychozi hodnota.
To jsem asi úplně nepochopil. To chceš dát ještě jednou fórum na stejný web do stejné databáze ? Lze to, ale musíš si přepsat název tabulky a možná i přihlašovací heslo, prostě dablování přihlašovacích parametrů se asi při další instalaci nenosí. Asi to bude chtít pozměnit nějaké parametry v instalačním prográmku, ale bohužel ti asi neporadím přesně, které to jsou.
Pokud uz jedno mas, je to tim. Chces-li instalovat druhe, zmen hodnotu table prefix na cokoliv jinyho, nez je vychozi hodnota.
>kde najdu ten table prefix?

Samozřejmě že ne,zakládám nový web...
Tonda:Ve skutecnostu muzes do jedne DB nahrat vice phpBB for, jelikoz muzes pri instalaci zadat tzv. table prefix, coz je retezec, kterej se pripoji pred nazev vsech tabulek fora, a proto nehrozi mezi sebou kolize, je-li prefix pokazde jiny.

gulde: Pokud mas novy web, zrus a opet vytvor DB (v administraci deaktivovat / aktivovat mySQL), nebo vymaz tabulky v phpMyAdminu. Table prefix si volis pri instalaci. Vychozi hodnota je "phpbb_", ale muze to byt lib. cokoliv
jenže já si ho zaved na jiný účet...!?
Ted sem to nepochopil zase ja. Je jedno jakej ucet volas jestli stejnej co mas na nem to phpBB nebo jinej, kdyz znas server, jmeno, heslo tak je to uplne jedno
no to se snad nepočítá když mam jedno fŕum na jednom acc a chci si udělat fórum na jiným acc, ne?
konečně jsem pokročil a když se mi tam objeví dokončovací okno instalace a kliknu na ukončit instalaci tak mi to tam napíše:
message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?

Co teď s tim?
pls potřebuji nutně vědět co s tim!
zes to pos... :)

a) stale ti visi neco v DB ... a proto se tam podivej http://mysql.webzdarma.cz

b) mas spatne nastavene vkladani reklamy ... musis to vlozit jinam.. nastavuje se to v NASTAVENI TVEHO UCTU www.wz.cz ... prihlas se a v nastaveni ...

bye
Zdar hosi kde jste vzali to forum ja bych ho taky potreboval mate nekdo zdrojak ?

Predem Diky

mail:dark.fighter@seznam.cz
www.phorum.org
www.phpbb.com, www.phpbb.cz
pořád mi to nejde

a) stale ti visi neco v DB ... a proto se tam podivej http://mysql.webzdarma.cz
>Ale co?