Lze aby se frame natahlo do vysky podle dat tak jako pri include?

Potrebuju to presne tak jak jsem to napsal jestli to je mozne potrebuju aby obsah byl ve frame ale aby se natahlo frame podle dat jak je tomu i include. Jde to vucbec je to nejak proveditelne?
Jak to myslíš? Když dáš rámu výšku 100%, tak by to mělo fungovat, ne?

Jestli jsem tě nepochopil, tak pořádně uveď tvůj problém.

Petr
Ne to vim stemi 100 procenty ale to se natahne aby se to roztahlo pres cele okno

myslim tim vlozenej ramec ze kdyz se to da include tak se to v pohode natahne podle potreby to znamena ze se objevi jen posuvnik na hlavni strance ale kdyz to udelam v ramci tak se ukaze posuvnik a pak to zajizdi v tom ramci a ja chci aby se to chovalo jako pri include i kdyz je to v ramci ted jsem te asi s toho zmagoril ale chci to presne tak jak jsem to napsal :o))
a co takhle nastavit height na auto ?
to prece nebude fungovat


jestli si to myslel tada takhle tak se mi to zda asi pekna blbost

<iframe name="I1" src="http://www.centrum.cz/" width="821" height="auto">


ale jestli myslis scroll tak to neni to co chci aby to delalo
u iframe to nejde
To Kapitán Nemo:

Tak ty nejdřív s rámama <FRAME> a teď zase z <IFRAME>. Tak se sakra vyjádři už na začátku, co chceš.

Petr
Tak jo omlouvam se za spatne vyjadreni mysllel jsem iframe (vlozeny ramec)
Vybodni se na iframe. Dej to do divu. Div s trochou css umí všechno.
framy nepouzivaj, iba ak sa to fakt neda nejako inak.

Ale kedze je tento prispevok v php, tak by si cisto teoreticky vedel vypocitat vysku, aku by ten frame potreboval, a potom dat tu vysku konstantnu (ako echo z php)
Marek v divu to taky neudela to co chci takze nevadi udelal jsem to jak trosku jako rika ludko ale dal jsem tam nakonec pevno vysku a sirku sem dal v procentech protoze se data v tom moc stejne nemeni i kdyz by mi to vyhovovalo jak to dela include ale i tak diky vsem za ochotu :o)

Kdyby to by se to netahalo s jine me domeny tak by to slo krasne tim include ale ze jeto tahane od jinud tak iframe je jedine reseni nevim jak by si to chtel v tom divu udelat to fakt nechapu :o)