Jakou knihu by jste doporučovali na PHP

Jakou knihu by jste mi doporučovali, když bych se chtěl naučit PHP. Už jsem přečetl PHP pro úplné začátečníky, ale potřeboval bych něco víc, ale dost podrobně vysvětlený. Kolik to tak stojí?
-----------------------www.honza.wz.cz------------------------------------------------
PHP - programuje profesionalne (499 kc, asi 650 stranek)

nebo PHP od jirky koska , cena taky tak nejak , ale ty postupy a nektery veci jsou trosku zastarale .... pripadne jinou ..staci zajit do dobreho knihkuptectvi :)

Jestli jsi z prahy tak na SMICHOV do careffouru ..tam toho maj fakt dost
dik
php manual .. zadarmo, stale aktualny, ma priklady, ... nevyrovna sa mu ziadna knizka...

php.net
ludko: Je to pravda, ale pro nekoho, kdo nema zadne predchozi zkusenosti s programovanim, bude nejspis k nicemu...
hej, ale ten moze ist asi na php.net, na linky, a tam je tooolko liniek, na tutorialy, projekty a kody, ze ....
... ze, google.com toho taky vychrli dostatek :-)
>> ale pro nekoho, kdo nema zadne predchozi zkusenosti s programovanim, bude nejspis k nicemu...
blbosť! Tiež som začínal s php manuálom z netu. A v kombinácii s rôznymi fórami, blogmi a ďalšími stránkami to zatiaľ zvládamv pohode.
Asi jak kdo...
>>>... to zatiaľ zvládamv pohode.
teda aspoň si to myslím, zatiaľ som sa musel spýtať len jednu vec (AND vs &&)
ale to bude asi spôsobené mojou lenivosťou, nakoľko sa venujem skôr čítaniu fór, ako webu (čím je pravdepodobnosť zrážky s problémom znížená)

viď: http://www.nal.wz.cz (dočasne zastavený vývoj - štúdium CSS)
pokud nechces bejt nakej profik a chces jen navstevni knihu a drobnosti v php, napr. prikazy include atp., tak ti postaci "php pro uplne zacatecniky" od jakuba macha. asi za 150,-