Cookies...

Pokud vím, pro každý adresář mého webu se na klientově počítači tvoří samostatný soubor s cookiesema a pro daný adresář jsou viditelné jen jeho cookies. Jde nějak udělat, aby byly cookies jednoho adresáře viditelné i pro jiný adresář?
Konkrétní příklad:
Mám adresáře POV, FIL a KNI s povídkami, recenzemi knih a filmů a každý z nich má pár cookiesů na spoustu věcí. A pak mám adresář NOV, který z předchozích tří adresářů vytáhne novinky a zobrazí je. Ale v adresáři NOV potřebuju používat cookiese z POV, FIL a KNI. Jak na to?
nekdy je dobre cist manual :-))

int setcookie (string name [, string value [, int expire [, string path [, string domain [, int secure]]]]])

treba setcookie("jmeno", "Novak Tonda", Time()+(3600*24), "/");

hlavne je dulezite jako path nastavit / , potom se cookie preda vsem scriptum z domeny
Aha, díky. No jo, občas by to chtělo ten manuál číst. Když já jsem jeden z těch, co se k manuálům uchylují až když už to nejde jinak... jsem takový ten "všechno vím, všechno znám..." :-) Ještě jednou dík.
nemas zac, posli prachy :-))
No nemám nějak moc rád cookies hlavně že někdo má někdo nemá (zaplí cookies:-))))
No jo, ale přes IP a browsername atd. je to moc práce... :-)
jkt: Prachy jsem už poslal, oni ti nepřišly? Škoda, třeba to na poštách vymůžeš :-)
no jo, kdybys nesetril a poslal je doporucene, takhle je budes muset poslat jeste jednou :-))

jinak reseni: NEPOUZIVAT ip adresy, protoze nerozlisis jednotlive browsery na siti, pripojene pres lanku; mnohem lepsi je pouzivat linky jako http://neco/index.php?session=ce84sc556f8002
neco takovyho myslim umi php samo, kdyz mu to reknes, ale jak, tak skleroza, mrkni do manualu :-))
Tak to jsem nějak mimo mísu. Jak to má zhruba fungovat? Jenom pro jistotu tady zopakuju ten problém. Pomocí tech cookiesů řeším problém typu "už jsi hlasoval / ještě jsi nehlasoval". Jak má fungovat to s tím sessionem a tak? Jakou funkci tam má ten dlouhej složitej kód?