$_GET a $_POST

Zdravím. Mám takový malý problém. Administruju stránky jedný firmy.
Když napíšu odkaz <a href="index.php?akce=katalog">, předpokládám, že na stránce index.php budu mít $_GET["akce"] = "katalog". Jenže někdy to tak je, někdy ne. Prostě když kliknu na odkaz, někdy se na tu stránku dostanu, někdy to vyhodí to Stránku nelze zobrazit. Testováno pouze v IE. Hostuji na pipni.cz
Pakliže to zobrazí "Stránku nelze zobrazit", není to problém PHP, ale toho supermoderního nekonkurenčního hostingu - prostě je přetíženej. Řešení znám jen jedno - dej jim kopačky a přestěhuj se na wz ;) Taky to ale může být problém IE, čemuž se mi z jedné strany chce věřit (bo to je IE) a z druhé nechce (bo to je pipni). Zkus to i vjiných prohlížečích, jiných denních dobách apod.
>> čemuž se mi z jedné strany chce věřit (bo to je IE) a z druhé nechce (bo to je pipni)

A co kdyz je to kombinace obojiho? :)
Tak to je asi problem.

Mimochodem, je blbost delat $_GET["akce"] = "katalog", ja podstatne jednodusi udelat $akce=="katalog"... Jde to taky a neni v tom zdaleka takovej bordel.
>> je podstatne jednodusi udelat $akce=="katalog"... Jde to taky a neni v tom zdaleka takovej bordel.

A co v pripade, ze budes mit register_globals = off ?
njo a preto existuje jedna funkcia ktora sa vola extract() v tomto pripade
extract($_GET) ktora tento problem riesi a potom sa moze v pohode pouzit to zmienene:
$akce=="katalog"
Rasto: aj ja to takto pouzivam.
import_request_variables()
Tak to bylo tím pipni... Už jsem na spajdru a je to super :)
Dayvee: Jakej bordel? Je to přehledný a víš co ti kudy leze ... jestli přes GET nebo přes POST. Páč přes GET ti může uživatel poslat cokoliv.
(heh, přes POST taky, ale :)))