Formulář "snadno a rychle"

Zdarte!
Potrebuju udelat na svejch stránkách dormulár, ve kterym by byl nick, město, www stranky atd. a zaroven by byl nick jako odkaz na profil uzivatele...vsechno by to bylo z jednoho formulare a automaticky by se to vypisovalo na jednu stránku...
Peknej sen, co? Pomuzete mi ho nekdo zrealizovat? :)
Ne. Muzes se na to ucit sam, a pripadne se ptam kdyz ti neco nepujde.

V podstate jde o to vytvorit si formular v HTML ..coz snad zvladnes a pak si udaje z jednotlivejch poli nechat zapsat do DB a pote si je nechat vypsat zas na stranku.

Kup si knizku ...
*ptam = ptat
22k:

Jde o to jestli vůbec umí pí-ejč-pí
No v HTMl ten formular mam, ale fakt netusim jak to dat do db a nechat vypsat? to mi nejak uniká, knizku/y mam, ale nejak asi moc nechapu...tak mi please poradte...
PS: Jinam sem holka :)
Kejmy:

Umíš PHP?
mno, moc sem te nepochopil, ale nemyslis neco jakot oto ?



$profil = $form_jmeno;
>tobyseulozilodosessionanapresmerovanestrancebysetocetlo
$web = $form_web; >tobyseulozilodosessionanapresmerovanestrancebysetocetlo
$mesto = $form_mesto;
>tobyseulozilodosessionanapresmerovanestrancebysetocetlo
header ( presmerovat.php )

presmerovat.php :

$session_start;
echo "$profil - $web - $mesto" ;
no moje znalosti php nic extra, ale podle knizky i neco udelam... nasla sem jak ten formular udelat, ale spis se ztracim v tom asi 4stránkovym zdrojáku... :/
Kejmy:

Musíš si vytvořit v databázi tabulku do které budeš zapisovat údaje z formuláře. Takže to chce i nějaké znalosti ohledně SQL. Když mi sem pošleš ten formulář, pomůžu ti s tím.

Petr
4Petr: ok, zejtra ti ho poslu :)
Díkes
Zejtra už bude pozdě. Leda na mail: blahapet@email.cz
4Petr: jasný :) ale mam ho v druhym compu, takze to dneska fakt nestiham :)
mno ;) myslim ze bude teda fakt lepsi kdyz to za ni nekdo udela :)
422k: jo to mas asi (určitě) pravdu... :)
Teda ne že bych byl proti, ale všímáte, jak si tu každý předchází ženské? Až budu mít nějaký hloupý dotaz, tak se podepíšu jako holka, a můžu si být jistý, že mi místní borci SPRÁVNĚ odpoví na libovonou hloupou otázku. (-;

Kejmy: (zvláštní nick, vyvolává ve mě dojem krokodýla): chce to trochu se zoritentovat v programech php, sql, taky html a cestování www stránek, taky co to je cookie, sessions. Je to ho na začátečníka poměrně dost. Ale borci ti tady pomůžou. Musíme si předcházet krásnější, a na těchto místech vzácnější, část populace. (-;
Stručně:
html - formuláře, odesílání hodnot, post, get; to by mohlo zatím stačit
php - obecně programování, $_GET[], $_POST, ($_REQUEST), $_SESSIONS, pak asi komunikace s MySQL
MySQL - insert, select, update, create table

-- pokud bych to vůbec neznal a měl nějaké zkušenosti s programováním a tak, tak bych to typnul tak na hustý víkent a mohl bych něco napsat....