Prazdna SESSION

Zdravim,
mam problem, urcite se tu resil (zkousel jsem to hledat v minulech prispevcich), ale nejak se mi nedari to najit.

Vytvorim SESSION, kdyz se kouknu do adresare, kam se ukladaji, tak tam je - ale ma nulovou velikost (prazdna). Nevim, jestli to neni v konfigurrace PHP.

Mam to nastaveny takhle:

[Session]
session.save_handler = files ; handler used to store/retrieve data
session.save_path = D:/Program Files/Apache Group/Apache/tmp ; argument passed to save_handler
; in the case of files, this is the
; path where data files are stored
session.use_cookies = 1 ; whether to use cookies
session.name = PHPSESSID
; name of the session
; is used as cookie name
session.auto_start = 0 ; initialize session on request startup
session.cookie_lifetime = 0 ; lifetime in seconds of cookie
; or if 0, until browser is restarted
session.cookie_path = / ; the path the cookie is valid for
session.cookie_domain = ; the domain the cookie is valid for
session.serialize_handler = php ; handler used to serialize data
; php is the standard serializer of PHP
session.gc_probability = 1 ; percentual probability that the
; 'garbage collection' process is started
; on every session initialization
session.gc_maxlifetime = 1440 ; after this number of seconds, stored
; data will be seen as 'garbage' and
; cleaned up by the gc process
session.referer_check = ; check HTTP Referer to invalidate
; externally stored URLs containing ids
session.entropy_length = 0 ; how many bytes to read from the file
session.entropy_file = ; specified here to create the session id
; session.entropy_length = 16
; session.entropy_file = /dev/urandom
session.cache_limiter = nocache ; set to {nocache,private,public} to
; determine HTTP caching aspects
session.cache_expire = 180 ; document expires after n minutes

Muzete nekdo poradit, kde je chyba.. Predem mockrat diky
A zkoušel jsi to třeba na WZ? Mně se na tom nezdá nic špatného. Chybu bych hledal ve skriptu.
Zkousel... ten samej skript na WZ jde, ale na localhostu ne...
To by mi ani tak nevadilo, ale doma mam dial-up, takze se mi fakt nechce psat skripty on-line :(
Diky
Mamlas: jestli máš lokal na win, tak se podívej na práva adresáře, kam se soubory sessions ukládají. Je třeba povolit zápis každému (nebo aspoň uživateli, který se tam jako přihlašuje, když zapisuje php do sessions).
Marek: ehm, jako myslis v nastaveni Apache? Ja nevim, ale rekl bych, ze to nebude potreba, protoze v tom adresari kam chci session ukladat se vytvori soubor napr.: *sess_306e86d692384a180c7e1d56deb153a6*, ale nejde zapsat do toho souboru...
Jestli bys mi mohl napsat, jak zmenit ty prava, jestli je to teda tim. Diky
DOPLNENI:
-----------------------------
nahral jsem to na adresu *znc.wz.cz/session*, jsou tam i zdrojaky. Na netu to funguje, ale na tom localhostu ne, na localhostu hlasi i to smazani *FALSE*
Ty skripty jsou fakt v pohode. Mohl bys napsat, jaky mas Winy? A jestli mas PHP jako CGI nebo modul Apache?
Mamlas: normálně, souborová záležitost. Jedny práva asi budou na vytváření záznamů v adresáři a druhá práva na zápis do vytvořeného souboru. Jak jsem se byl dozvěděl, tak na soubory vytvářené v adresáři se aplikují práva, která jsou na adresáři. Takže je dobré tomu adresáři dát dostatečná práva pro apache/php, aby tam ten soubor mohl nejen vytvořit, ale i modifikovat, Pokud je to na lokále, tak bych si klidně lajznul Everyone fullcontrol.
Stilett: W98 a¨rekl bych, ze modul (pristupuju k tem skriptum localhost/session/index.php)

Marek: diky
Mamlas: to, co jsem radil asi ve win98 nepude. Tak nic.
Jeste, ze jsem se zeptal. Ve Win98 se zadny prava k souborum nevedou. O to to je ovsem zapeklitejsi. Jinak jestli je Apache jako modul nebo CGI zjistis pomoci phpinfo(), 4. radek "Server API". Kdyz to je CGI, tak je to CGI, kdyz Apache neco, tak modul. Ale to ted nehraje roli, protoze to ma vyznam v pravech, ale ty mas Win98.
Jak prijedu domu, tak sem hodim konfiguraci session, ktera mi funguje na Win98. Myslim, ze jsem v nic ani nemenil (nebylo treba), takze by se v zasade nemela lisit.
Jeste, ze jsem se zeptal. Ve Win98 se zadny prava k souborum nevedou. O to to je ovsem zapeklitejsi. Jinak jestli je Apache jako modul nebo CGI zjistis pomoci phpinfo(), 4. radek "Server API". Kdyz to je CGI, tak je to CGI, kdyz Apache neco, tak modul. Ale to ted nehraje roli, protoze to ma vyznam v pravech, ale ty mas Win98.
Jak prijedu domu, tak sem hodim konfiguraci session, ktera mi funguje na Win98. Myslim, ze jsem v nic ani nemenil (nebylo treba), takze by se v zasade nemela lisit.
Stiett:
Diky
tak v tom PHPInfo() je Server API: CGI
[Session]
session.save_handler=files
session.save_path= C:\PHP\sessiondata
session.use_cookies=1
session.name=PHPSESSID
session.auto_start=0
session.cookie_lifetime=0
session.cookie_path=/
session.cookie_domain=
session.serialize_handler=php
session.gc_probability=3
session.gc_maxlifetime=1440
session.referer_check=
session.entropy_length=0
session.entropy_file=
;session.entropy_length=16
;session.entropy_file=/dev/urandom
session.cache_limiter=nocache
session.cache_expire=180
session.use_trans_sid=1
url_rewriter.tags="a=href,area=href,frame=src,input=src,form=fakeentry"

Rozdíly:
session.save_path - opačná lomítka, to nebude problém
session.gc_probability - nesouvisí
session.use_trans_sid - mám zapnuto, ty vypnuto, na WZ je zapnuto
mám navíc poslední řádek

Z toho vyplývá, že bys měl zkontrolovat, jestli máš zapnuté v prohlížeči cookies.
Díky