vyhodnoceni ip adres

z pocitadla od netway.cz nebo tak neco mi chodi po kazdej 100 pristupech soubor s datem a ip adresou nevite jestli to jde nak vyhodnotit abych si z toho mohl precist ze tenhle pristup byl z cz. a tamhleten byl z treba sk atd...
diky za odpoved
v php je na to fce GetHostByAddr(ip);
vrati ti domenovou:

<?php
echo gethostbyaddr($REMOTE_ADDR);
?>

//napise tvou domenovou adresu
mozna, kdyby jsi si udelal vlastni logovani primo domen podle, lepe by se ti v tom orientovalo - php zde funguje, takze hura do toho ;~)
asi to bude pohodlnejsi nez, nez prevadet kazdou ip rucne...

m.sa.
diky neco z toho zkusim urcite. Ale stejne bych chtel nak vyhodnotit tech 2000 pristupu co uz tam mam. Jestli mate negdo este nakej napad ....... tak diky
z lenosti a vlastni neznalosti php jsem si tam dal http://www.hotscripts.com/PHP/Scripts_and_Programs/Web_Traffic_Analysis/more2.html
x-stat a ono to funguje nezkousel jsem teda vsechny satistiky, ale zatim do vypada gut. Asi se na ty jiz dosle IP adresy vykaslu (kdo by se stim delal).
pokud ty dosle ip adresy jsou v souboru s jednotnym formatem, tak zadnej problem... jednudechej skript: vycucej vsechny ip a zapis je do jineho file jako domain_name - otazka 30minut i s dopravou babicky na nadrazi.

m.sa.