Prosiim pomoc

Som student na VSE, (informatika) a ako moju zapoctovu aplikaciu z predmetu tvorba webstranok som si zvolil, ze urobim COUNTER.

Potreboval by som, aby si niekto zaregistroval counter, a napisal mi jeho dojmy, napady, alebo pripomienky.

Dakujem velmi pekne

http://sorry.vse.cz/~xschl14/counter2/

zatial to nerobi grafy, ale to tam hadam este dam..
ma mensie bugy, ...
mam na to tak mesiac este.
Dik
No já nevím, mail mi do půl hodiny nedošel a dál jsem se nehnul. Zobrazení přihlašování v mozille taky nic moc.
dik za odpoved..

problem som detekoval a vyriesil.

Bol v tom, ze pri registracii sa automaticky neposielal mail. Prihlasit sa aj tak dalo, a ak si skusil zadat prazdny overovaci kod, tak to preslo..

Za to zobrazenie prihlasovania.. ja sa snazim urobit stranku co bude maximalne podla vsetkych roznych standardov.
.. npr. xhtml1.0 strict standard,
css standardy,
aaa standardy a tak..


prosim, dajte si niekto pocitadlo na svoju stranku.
Budem vam velmi vdacny.
zaregistroval jsem se, dosel mail s jakymsi cislem. OK. Pak jsem se jako odhlasil (?). Prihlasil. OK. Chtel jsem zalozit nove pocitadlo. Vyplnil potrebne udaje a zahlasilo "ne nutne potvrdit mail." Mozna by bylo dobre nepoustet nikoho na registraci pocitadla, dokud neni overeny mail, ale hodit ho na stranku overeni. Pracne jsem si nastavil barvicky a pak me to vyliskalo.
Tak jsem to udelal asi tak, jak se ma, a neco to vyprodukovalo, nastavilo mi to nejaky counter id (5), ktery netusim, jestli je dobre, jestli jo, tak je to OK.
V nastaveni to nebere mala pismenka na barvy, to mi trochu vadilo. Pocitani unikatnich pristupu se jevi jako nefunkcni (pri reloadu se pripocitava)...
viz markovo.wz.cz dole.
> zaregistroval jsem se, dosel mail s jakymsi cislem. OK.

suhlasim. toto som uz opravil, takze pride aj uvitaci email pre registraciu.
Ten email co ti prisiel bol s cislom na overenie emailu.

>Pak jsem se jako odhlasil (?). Prihlasil. OK.

Po registracii som urobil, ze ta to automaticky prihlasi do systemu, takze nemusis klikat na prihlasenie a ..., ale ked sa ti to paci viac takto, tak nech... som to zmenil na neprihlasenie automati.

>Chtel jsem zalozit nove pocitadlo. Vyplnil potrebne udaje a zahlasilo "ne nutne potvrdit mail." Mozna by bylo dobre nepoustet nikoho na registraci pocitadla, dokud neni overeny mail, ale hodit ho na stranku overeni.

suhlasim, uz je to tak

>Pracne jsem si nastavil barvicky a pak me to vyliskalo.

som dal do nastaveni hore, aj vzorovy counter, takze ti to zobrazi a nastavovanie farbiciek bude jednoduchsie :).

>Tak jsem to udelal asi tak, jak se ma, a neco to vyprodukovalo, nastavilo mi to nejaky counter id (5), ktery netusim, jestli je dobre, jestli jo, tak je to OK.

tu (5) ti kde zobrazilo? ono to ma id=5, ale to by sa k uzivatelovi velmi dostat nemalo. maximalne z adresy, alebo dako tak..

>V nastaveni to nebere mala pismenka na barvy, to mi trochu vadilo.

dik, to je dost velky bug, tak som to opravil.

>Pocitani unikatnich pristupu se jevi jako nefunkcni (pri reloadu se pripocitava)...
viz markovo.wz.cz dole.

to by sa nemalo. to ti bez dalsich informacii neviem povedat. Mne to funguje.
Skus kliknut na obrazok pravym tlacitkom, a zkopiruj sem adresu aj s parametrami..

Dakujem velmi pekne za vsetky pripomienky a navrhy
Uvitam dalsie

:)
To id bylo v kodu, ktery jsem dal do sveho html. Ale nejspis je spravne.
to unikatni pocitani uz zda se funguje, ale kdyz jsem to tam dal na zacatku a udelal jsem 3x reload, tak to napocitalo vsude trojku. Ted se to jevi jako funkcni. Mozna magneticka boure. (-;
ktovie, mozno som prave daco upravoval, a ..

Dakujem za pripomienku.

Ak by mal niekto dalsi daku pripomienku, nazor, napad alebo daco, tak ho uvitam velmi vdacne.
nepozrel by sa na to este niekto?