Stabilita WZ

Už mi stabilta WZ pěkně začíná ...., každej tejden nějaká chyba, furt nějaký výpadky.... no, kurňa, nezdá se vám to taky už moc???
Kup si placenej hosting a máš to na to že je wz free je asi nej v ČR
2 Lukasik:i když je to free,s tim nemusi být pořád nějaký problémy,ne?
No tak lidicky. Nejak to dejte do pohybu!! Clovek tu ma sve stranky a jaxi to stale vypadava....
To ano ale zas zkus si provozovat free server a asi už jenom z finanční podporou to bude špatný... no jinak mám takovej dojem že to mohl být útok hackera ale doufám že ne...
aspoň by sem nekdo z WZ mohl napsat o co vlastně jde...
Taky vam nejdou otevrit stranky od WZ?
docelame me to uz jebe. vypadky me neserou,ale pokud to planujete,tak bychom o tom mohli vedet. Nebo aspon napiste neco rozumnyho a ne "stranka nenalezena".
Me uz to funguje.....snad uz to bude OK:))
ne, vypadky hardware fakt nedokazu planovat

sorry za vypadek, ale myslim, ze by to chtelo trochu soudnosti ve vyjadrovani nemyslite ?
myslim, ze by te uz nemuselo tech par negativismu rozhazet miro ;~)

spokojeni uzivatele nervou ale jsou :))) a asi je i vic...

fsechno jednou spadne a i na placenym hostingu to je tak 97% - jediny co cloveka utesi, ze kdyz to presahne urcitou mez, ma nejakej tejden zdarma ;)

m.sa.
> Nebo aspon napiste neco rozumnyho a ne "stranka nenalezena".

a jak asi, kdyz spadne server ??
hahaha -nejde jen o to, ze web zdarma je zdarma -to, ze si zaplatis, jeste neznamena, ze vsechno bude v pohode -viz. pohodicka cz u PES -pro ty kdo nevi: sama sracka, porad neco (asi tak obden!!!) a to za to jeste chteji zplatit!!! a kdyz si frajer z pohodicky zacal moc stezovat, tak mu nejdriv zakomentovali cast stranek (!!!!!!!!!!) a nakonec pohodicku zrusili -takze WZ je jeste hodne v klidu