Potřebuju nasrat učitele IVT,

kterej ve skolní siti pridal do zakazanejch URL *kadibouda* , protoze tam o hodine chodime misto 'prace'. Nehcete mi nekdo poradit, jak tuhle svinarnu obejit, kdzy URL nesmi obsahovat slovo kadibouda? Urcite vas nekoho neco napadne :-)
Volat web přes IP address asi nepůjde, to nejspíš zakázal taky?
To asi nezakázal, protože proč by to zjišťoval. Ale zkusit to můžu. Díky moc.
Nápadů by se však hodilo víc, protože informatiku máme jednou za 14 dní apokaždý si připravit pouze jeden trik je málo.
www.xxx.tk - tu si zadarmo zaregistruj tu stranku napriklad na:

www.mojenasratie.tk , tam nastavis nech zobrazuje stranku *kadibouda* (proste tam zadas URL)

je to jednoduche, stale budes na stranke www.mojenasratie.tk a pritom budes chodit po kadibouda.
Vlastne sa registrujes, tam zadas URL tej kadiboudy a ono ti ho zmeni na ake chces. Kadibouda bude stale fungovat, ostane stare URL ale budes nan moct chodit pod novym (tvojim)

Dúfam že si pochopil, ak áno tak toto funguje 98%.
Chápu to zcela, ale trochu mi dělá problém ta registrace. Ne teda ta angličtina, ale při registraci zadám ten mejl a heslo a potom to prd funguje. A když dám zaslat heslo mejlem, tak nic nedojde - a zadal jsem ho určitě správně - kontroloval jsem to třikrát ... no, ale to už nějak vyřešim. Jinak fakt moc díky, tohle jsem nečekal, že mi takhle pomůžete :-)
Řešení je jednoduché, pokud ti stačí posílat na stránky parametry metodou GET a stačí ti zobrazit pouze text stránky. POST ani PUT ti fungovat nebude: stačí si založit nový účet na PHP serveru a skript bude uvnitř obsahovat fopen("http://$Adresa",'r'), přečte celý tento soubor a pošle ho na výstup třeba pomocí echo.
Tak můžeš pomocí náhradní stránky navštívit jakoukoli stránku na webu. Pouze ti nebudou fungovat relativní linky. Takže pokud chceš, aby ti fungovaly i obrázky, budeš si je muset pomocí toho skriptu stáhnout do pomocné cesty a pak budou fungovat.
Relativní linky pak budeš muset nějak překládat do parametrů náhradní stránky, aby ti fungovaly.... no jestli to má fungovat i s obrázkama a dokumentama, tak to vypadá na docela slušnou semestrálku :)
Asi bude lepší použít nějakou hotovou věc, určitě něco na netu najdeš..
Mail ti nemusel přijít třeba proto, že pokud ho máš na seznamu nebo jinejch serverech s antispamem, mohlo ho to vyhodnotit jako spam... Inu, takže zkus se mrknout přes webový rozhraní do svýho mejlu, de složky kam se dává spam,...
To fungovat asi nebude, bo dot.tk presmerovava frejmem a tudiz by to nemelo jit. Ale treba vas IVT-Master zakazuje nejakymi exotickymi zpusoby...
Já jsem taky přemejšlel o iframe. Ale to by asi nešlo co?
to Elektrostraka: tak do tohohle se pouštět nebudu:-) POST potřebuju a ještě k tomu všemu MySQL.
Ale já toho sráče musím dostat!
tak si nekde pingni tu adresu a mas IP :)
Existujou i stranky, ktery tohle zarizujou.. napr. http://proxify.com
Nejvic ho nasereš, když budeš umět víc jak on a neustále ho opravovat. Ale to chce fakt něco umět a ne jen umět někoho nasrat.
Jestli jinak chcete vědět, co umí, tak se merkněte na www.gjosefska.cz :-)
To mluví za všechno.
to ip jsem zkoušel, ale pokaždý mi to vrátí ip webzdarma, takže se dostanu na stránky www.webzdarma.cz :-(
Jo, tak na jednotlivy stranky WZ se pres IP asi jen tak nedostanes. Leda ze by fungovaly nejaky absolutni cesty, ale o tom nic nevim.
Elektrostraka:

>> stačí si založit nový účet na PHP serveru a skript bude uvnitř obsahovat fopen("http://$Adresa",'r')

Myslel jsem, že fopen() může otvírat pouze vlastní soubory a ne vzdálený. Není tomu tak?
Tak ne, sorry. Zkoušel jsem to a funguje to přes fopen() a potom přes fpassthru(), i když ten výsledek je prapodivnej.
Petr: Zallezi na php.ini, zda-li je to povoleno. Pokud ano, umi i dokonce otvirat i soubory z anonymnich FTP.
Tak bohužel: nic se nezdařilo. Ni www.xxx.tk ni ip adresa. Je to v kejdách, musím ho nasrat jinak.
Obejdi mu auťák klíčem, to ho nasere,...
2 Funous: Nebo mu rovnou propichej gumy, co? Kde ty napady beres, predstav si, ze mas novy auto a nekdo ti to objede... Budes hyrit nadsenim, vid?
xixi
to Scarabeus: kdo rikal, ze nas ucitel IVT ma nový auto?! Myslite, ze vubec nejaky ma?
Ale elegantne vyresil problem s cenou notebooku: nosi na rameni PC. Takze s tim autem to bude neco podobnyho.
tak to delej pres to proxify.com a nebo pomoci <?php echo str_replace("href=\"", "href=\"?ADRESA=" , file_get_contents($ADRESA)); ?>, mozna po trocha upravach by to chodilo
radsej str_ireplace()
niekedy maju stranky tagy velkymi pismenami...

btw. mam urobeny proxy php skript.
staci zadat url v tvare phpproxy.php?url=www.adresa.sk
a zvysok sa bude presmerovavat. mam osetrenu aj get/post metodu pre formulare. neviem si zatial poradit s presmerovavanim.
ak sa to niekomu zide, poslem zdrojak...