Přepsání cookie

Jaká může být příčina toho, že mi nejde přepsat existující cookie? Pokud ji smažu, tak se zadaná hodnota opět nastaví v pořádku. Díky
A jak mažeš?
No tím smazáním myslím normálně v uložených cookies prohlížeče
<HTML>Tomu dotazu teda nechapu...
muzes to nejak rict o pro "nas nechapave"?</HTML>
Nejlíp definovat výzanm spojení "nejde přepsat" (tzn jak se to projevuje, jak ji přepisuješ,...)
No právě, že se mi nepodařilo najít nic jinýho než setcookie, ale to treba u zmeny barevnach schemat funguje v pohodě. Přiiitom tam je úplně stejný systém,, až na to, že ty barvy jsou přes radio a tohle je přes normální input text

tady je ukázka:

<?
if($submit){
setCookie('admin_gbook',$admin_gbook, time()+36002430,'/');
header("Location: gbook.php");
die();
}

echo'
<form method="post" action="">
<p>
Počet příspěvků na stránku: <input name="admin_gbook" type="text" size="2" value="'.$admin_gbook.'"> <input type="submit" name="submit" value="Uprav">
</p><br />
</form>
';
?>
<HTML>setCookie('admin_gbook','', time()-36002430,'/');
tohle ji smaze</HTML>
To by tu cookie mělo normálně přenastavit, pokud už je definovaná. Jinak ji to vytvoří. Zkus dát echo $admin_gbook, abys vedel co nastavujes. Jo a treba co sem koukal na spravu cookies ve firefoxu, tak je rozdíl jestli zadám adresu třeba www.neco.cz a neco.cz - to sou pak pro oboji jine cookies, ale ve skutecnosti to muze byt stejny script...
Tak jsem to vyzkoušel a po dlouhém pátrání jsem zjistil, že se mi tam nějak kříží názvy cookies, tak už je to v pohodě :o) Díky za rady ;o)