Pomóóóc - sem vypatlnej

Prosim, nemuzu (neumim) se nalogovat do upravy svejch stranek. Reknete mi nekdo jak na to (podrobne prosim)
:o))))))
Do jaké úravy ?

Co to tu jsou vždycky za dotazy ?????
Chceš konkrétní odpověď, tak polož kontrétní otázku !!!!!!!!!

Upravit script,bannery,.....

nevím co myslíš, tak ti neporadim...
Jestli se nemůžeš připojit přes FTýPko, zkus Windows Commander a musí to jít. Bacha na velký a malý písmena a pokud máš v hesle "z" nebo "y" tak na to taky bacha, z těch hvězdiček to nepoznáš :-)
to nemuzes myslet vazne? neumis nakonfigurovat FTP a zridis si web? si se mel zajimat pred tim co a jak... a ne si neco zridit a pak dodatecne zjistit "jesis, ale ja to neumim"
takze zkus nejakou napovedu k FTP programum...
Takže, krok jedna.
Máš nějakej program pro práci s FTP? Třeba Windows Commander (nej :-) nebo nějakej FTP Leech nebo jak se to jmenuje?
Doporučuju IronWare FTPort Client. Je zdarma, českej, jednoduchý ovládání. Podle mě stokrát lepší než WinCommander.

Mimochodem - možná jsem vůl, ale Lucka ^^ je snad první slečna, kterou jsem na týhle konferenci potkal...to je super!
hm... tak tohle je podareny.
nejakej clovek sem vyzvraci nejednoznacnou otazku ("nemuzu se nalogovat" = "neumim se nalogovat":-) a pet dalsich lidi se snazi. Snazi se dopatrat, jak a kde maj pomoct, zkousi nejake postupy, nekdo zase doporucuje programy...
A co puvodni tazatel?? Nic - od te doby se neobjevil (asi to nebylo dost podrobne:-))

Rozhodne nechci zesmesnovat nikoho, kdo se tu snazi a stara, ale tohle je fakt zoufaly :-]]]

mv.