upload na server jaksi nefunguje.

Prosím o pomoc. snažím se uploadovat na server obrázek přes formulář, ale pořád to píše chybu: Warning: copy(1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/f/firstweb/admin/edit_foto.php on line 36.
Atributy na cílovou složku jsem změnil na 777, cesta je zadaná taky správně, ale nic. Už fakt nevím co s tím.
s timhle já ti neporadim ale:
1) Když si chci přečíst nějakej text, musim rolovat i do stran
2) Blbne ti čeština, například místo ř, se píše o
Jinak docela pěkné stránky... A do té ankety bych dal ještě nějakou "střední cestu" Když si někdo o těch stránkách bude myslet, že jsou spíše průměrné, dá ti hlas pro nic moc, ale to vyzní jako že jsou spíše škaredé.. Dal bych tam ještě průměr, normalní.... nebo něco takovýho...

Tohle ber jako rady a ne jako buzeraci:)
k těm stránkám nic. Ty jsem ani nedělal já. potřebuju ten upload.
Misto copy() pouzij move_uploaded_file()
nemel bys tam mit nahodou nastaveny dva parametry?
copy(co, kam);
tzn.

$obr = 1.jpg; //nazev obrazku
$cesta = /kam/ulozit/; //cesta kam obrazek ulozit
copy($obr,$cesta);
ale sojkovec má pravdu copy() stejnak nefunguje musíš tím move_upload...... a přemístit to z tempu do cílový složky.
Cestu do složky tam samozřejmně mám, ale i tak to nefunguje. Zkoušel jsem i to move_uploaded.. taky nic. někde je jiná krpa. To je ale celkem jedno, protože to na tomhle serveru to nebude a tam se na to podívám, takže dík.
Ted ti to presne neraknu, ale musis mit v hlavicce formulare neco special. Ja to pouzivam taky. Vecer ti to sem hodim. Zatim
Lucas asi myslel toto, AFAIK:

<form action="index.php" method="post" enctype="multipart/form-data">
aha, a tos tam nemel?
Mám stejnej problém *kapka*
všechno jsem udělala podle vašich rad a... nic T_T
<form action="index.php" method="post" enctype="multipart/form-data">
mám samozřejmě v pořádku. Zdrojový kód vypadá nějak takto:

move_uploaded_file($nick.".jpg", "vz/");

$nick.".jpg" - název obrázku, pod který se má načtený obrázek ukládat
vz/ - adresář, do kterého se má ukládat

zajímavé je, že mi to nepíše žádnou chybu, ale ANI TO NEFUNGUJE!

*naprostá beznaděj*
$nick obsahuje jiz cely docasny nazev z /tmp. Nebude mit priponu .jpg, tu si muzes nastavit v druhem parametru.

move_uploaded_file($_FILES['nick']['tmp_name'],"./vz/".$_FILES['nick']['name'].".jpg");