MD5 v PHP

mam tenhle skript:
$password = MD5(pokus);
echo($password);
if(!($password == MD5(".$_POST[heslo].")))
{
echo("<br>".MD5(".$_POST[heslo]."));
echo ("

<HEAD></HEAD>
<BODY>
<FORM ACTION=\"index.php\" METHOD=\"post\">
<INPUT type=\"password\" name=\"heslo\">
<input type=\"submit\" value=\"Heslo\">
</FORM>
</BODY>
");
exit();
}
else
{

a nemuzu prijit na logickou kombinaci porovnavani abych se dostal sem do else!:-(
<HTML>if($password != MD5(".$_POST[heslo]."))</HTML>
to uz sem zkousel! tohle je MD pokusu:fde27fdce626407e9ad040b7bb017882 mluvil sem s jednim clovekem na DC a vyhodilo mu to uplne stejnej retezec,ale kdyz vygeneruju pokus z toho inputu,tak to hodi tohle e44e9a49e51e71939f93aac13a980172
AFAIK, tak by hodnota v hranatejch závorkách měla být v uvozovkách, ale těžko IMHO říct, jestli to má na to vliv.

if($password != MD5($_POST["heslo"]))
A echo $_POST[heslo] vypíše co?
Zkoušel jsem to trochu poupravit:

<?
$password = MD5(pokus);
echo($password);

if($password != MD5($_POST["heslo"]))
{
echo("<br>".MD5($_POST["heslo"]));
echo ("

<HEAD></HEAD>
<BODY>
<FORM ACTION=\"a.php\" METHOD=\"post\">
<INPUT type=\"password\" name=\"heslo\">
<input type=\"submit\" value=\"Heslo\">
</FORM>
</BODY>
");
exit();
}
else
{
echo "GOOD!";
}
?>

A skutečně mi při zadání do inputu slova "pokus", vypsalo hash slova pokus a GOOD! jak jsem uvedl za else:
jj ono jde i MD5($_POST['heslo']
>>Richard takhle sem to mel a nefungovalo to!
imho pokud je heslo pokus, tak je MD5(".$_POST[heslo].") to same jako MD5(".pokus.") (tedy ty tecky okolo retezce...) Ty uvozovky a tecky jsou uplne zubytecne, zadne retezce tam nespojujes.
jde o to, ze v pripade $_POST[heslo] povazuje PHP "heslo" za konstantu, a teprve kdyz zjisti, ze neexistuje, dosadi tam retezec "heslo". tudiz nejvhodnejsi zapis je $_POST['heslo']
<HTML>Jasne, ma to byt takhle:
if($password != MD5($_POST['heslo']))
a tenhle thread taknejak preletel ocima z nepozornosti si nevsiml toho hlavniho, navic jsem to blbe opsal.. sorry</HTML>
Tihleti moderátoři... ;)