opět: for all

Dneska se zase nudím :-)
uvaha:

Kde Jsou nějaky Baby ?
Dluho se tu žádná neukázala, že ?

Toho se musí využít..

Jak si myslít že by fungoval svět, kdyby ho ženy řídily ? (muži by neexistovali, jelikož ženy by fungovali podobně jako šneci[z hledika reprodukce])


Nejsem šovinista, ale myslím že:

Nevařily by na sporáku, vživotě by nevznikla jedna z těch "božích darů" jako klávesnice, PHP, MODEM, .....

Když se nad tím zamyslíte, tak 99% (jestli ne 100) léků vynalezl muž.
Vše kolem letů do vesmíru, od nejjednodušších výpočtů, přes PI až po teorii relativity, kvantovou fyziku a jiné...

nevím nevím.... snad někoho nenase..

Ale nudím se a po mé "opět" logické úvaze nad tímto tématem jsem dospěl k tomuhle.

Nikde není napsáno,diskuze o programování,webech,os,protokolech, nebo něčem takovém.... Klidně mě zkrytizujte.. čekám

R.Master


máš pravdu, ženský jsou k ničemu, nic nikdy nedokázali...
ale ve světě bez nich si žij ty!!! Mně by ta jejich info_omezenost projevující se neustálým scandiskem PC chyběla... [:]o)
Mimochodem, porád maskulinisticky píšete "ženy dělalI". Má tam bét ypsylón :-)
Jó, bez bab by svět nebyl světem, ale pro někoho rájem, pro někoho peklem, pro jiného očistcem... pro mě peklem. Mastře, ty jsi první, kdo mi otevřel oči, že na tomhle fóru se dá kecat nejen o funkcích v PHP, ale taky o JINÝCH funkcích :-) Třeba o funkci rostlináře (jestli chápeš mou narážku na jeden sqělej film J. Menzela :-)
Jaj.. tak ten neznám :-(
oč tam jde ?
Borine já pochpil, hihi ;o)
je, jekej ??
tak tohle forum teda upada.. Tohle si muzete vyridit na ICQ, nebo pres mail...
Tak to nečti, kolem je dost témat o programování.
Myslel jsem film "Vesničko má středisková". Ale ten vtípek s funkcí rostlináře nejde vyprávět, to se musí vidět :-)
pravda, borine... tak ten člověk buď vidí, nebo nepochopí. Můj úsměv je stejnej jako ten sestřičky [:]o)