download souboru v zabezpečené oblasti

zkus vyhodit header("Content-Length: ".filesize($getZipFile)); (stačí jej zakomentovat)
Jeste jsem na zacatku zapomnel tady na WZ ve skriptu uvest (na webu ve skriptu to je uvedeno ):

if (file_exists("download/". $getZipFile)):

zde nasleduje ten kod, - viz predch. prispevek.
<HTML>nebylo by lepsi zvazit autentizovane prihlaseni do daneho adresare?</HTML>
Zdá se mi, že nám nerozumíš. Šlo mi o tu věc, jak napsal Nípal. Ten soubor stáhni a ulož (nemyslím ten původní, ale ten 7KB). Kašli na to, že nejde otevřít. Přes F3 si ho potom prohlídni. Co je v něm?
Poznámka: Jakékoliv zipko začíná písmeny PK a pak následují binární blbosti.
Tak to jsem vam opravdu nerozumnel :-)
Otevrel jsem ho a je v nem HTML kod. A uplne dole jsou hlasky :

<b>Warning</b>: filesize() [<a href='function.filesize'>function.filesize</a>]: stat failed for 56vfx.zip in <b>/DISK3/WWW/.../user.php</b> on line <b>199</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: readfile() [<a href='function.readfile'>function.readfile</a>]: Unable to access 56vfx.zip in <b>/DISK3/WWW/.../user.php</b> on line <b>201</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: readfile(56vfx.zip) [<a href='function.readfile'>function.readfile</a>]: failed to open stream: No such file or directory in <b>/DISK3/WWW/.../user.php</b> on line <b>201</b><br />
Aha :)) Takže ten soubor, co dáváš stahovat, asi neexistuje, nebo v něm dáváš ve skriptu špatnou cestu.
A je jasno - je to ta chybová hláška. Jelikož dojde k chybě, PHP obsah toho zip nevypíše a místo něho tyto máš bláboly (i když poučné).
Zakomentuj všechny header a skript opravuj, dokud nevypíše do prohlížeče obsah zipka (nějaké to binární smetí). Pak ty hlavičky odkomentuj.
Vypadá to, že to nemůže najít soubor 56vfx.zip.
Pánové Nípale, Stilette a Lacope, moc vám děkuju, už to chodí. Bylo to opravdu v těch cestách ....

Ještě jednou díky.
Mějte se.
Honza
neni zac
Ale preci, muzu jeste neco ? :-)
Ty zipace stahnout jdou, to je v pohode - diky vam, ale mam v tom samym adresari 'download' jeste soubor PDF v nezakomprimovany podobe. Hral jsem si taky s hlavickama, priradil jsem mu jinou funkci (jinak by to neslo :o)) ale:
sice ho stahne, ale na zacatek prida kus toho PHP kodu a pak uz pokracuje normalne kod PDF.
Nevim jak se toho kusu kodu mam zbavit. Zkousel jsem uz povypinat snad vsechny ty headers a nic ...

(normalne bych sem znovu nepsal, ale uz to zkousim asi 2 hodiny a nic ...)
Diky moc za uz - doufam - posledni radu.
A ten kus PHP kódu zní…?
Je to nekolik desite radek, ja to sem tedy dam... zadny chybovy hlasky tam nejsou, proste jen na zacatek PDF kodu vlepi nasledujici PHP (je cast toho PHP kodu 'user.php' - coz je ta hlavni stranka, odkud ty soubory stahuju.)

Jeste jedna poznamka: ty soubory ke stazeni jsou v adreaari download, ve kterem je taky soubor .htaccess s kodem: "Order Deny,Allow
deny from all", takze pres URL se k navodu nikdo nedostane, coz je spravne.

Tak ten kus kodu: (ty tecky doprostred vypisu jsem dal schvalne, protoze tech radku je opravdu hodne a to co jsem odmaznul je cisty HTML kod):

*
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">

<head>
<meta http-equiv="Content-Language" content="cs">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<title>3ds max lounge | VIP sekce</title>
<meta content="vizualizace, architektura, 3D animace, školení, learning, 3ds max, 3ds max lounge" name="Description">
<meta content="3D studio MAX, školení, learning, 3ds max, 3D animace, vizualizace, 3ds max lounge, aktuality, návody, download" name="Keywords">
<link rel="StyleSheet" type="text/css" href="./styles/style.css">
</head>
<body>
<div align="center">
<center>
....
.....
.....
<tr>
<td class=text width="100%" colspan="1"><hr color="#555555" size="1"></td>
</tr>
<tr>
<td class=text width="100%" colspan="1"><br><br><br></td>
</tr>
<tr>
<td class=text width="100%" colspan="3">
Tema: <b>Radiozita, Advanced Lighting Override</b>, autor: <b>1</b>, oblast: <b>4</b>,
<a href="./user.php?SID=33fb3c8ae83ba0a17174192404bd334d&action=svetla&stahnout=pdf&getPdfFile=1lit.pdf">stáhnout PDF soubor: 1lit.pdf</a>,
<a href="./user.php?SID=33fb3c8ae83ba0a17174192404bd334d&action=svetla&stahnout=navod&getZipFile=1lit.zip">stáhnout ZIP soubor: 1lit.zip</a><br>Tema: <b>Proste dalsi navod na svetla ...</b>, autor: <b>1</b>, oblast: <b>4</b>,
<a href="./user.php?SID=33fb3c8ae83ba0a17174192404bd334d&action=svetla&stahnout=pdf&getPdfFile=1lit.pdf">stáhnout PDF soubor: 1lit.pdf</a>,
<a href="./user.php?SID=33fb3c8ae83ba0a17174192404bd334d&action=svetla&stahnout=navod&getZipFile=56vfx.zip">stáhnout ZIP soubor: 56vfx.zip</a><br>
*
Odtud uz zacina spravny PDF kod.
zazipuj to ;)

to je divne :|
no, to je :o), ok, zkusim to tam dat zazipovany, i kdyz jsem puvodne myslel, ze se jim primo otevre PDF,.... ale to uz me tak neboli ... jdu to zkusit.
Kdyz to zazipuju a nahraju to tam, tak to chodi :-).
No, hlavně to chodí .

Ještě jednou moc děkuju.
Zase sem napíšu NEJDŘÍV za tejden :o), to byl vtip.
Diky a ahoj
Honza
To Richard (moderator):

mohl bys mi, prosim, prozradit, jak by se provedlo to autentizovane prihlaseni primo do daneho adresare?

Diky Honza