PHP hra

Ahoj, jsem managerem sportovního klubu a potřeboval bych na náš web udělat nějakou jednoduchou hru, aby se výsledky zapisovali a my mohli občas někoho vylosovat a věnovat mu nějaký dárek.
Najde se zde nějaká zpřízněná duše, která by mi pomohla ????

Díky
a za kolik pristupna ??

par detailu: o cem by ta hra mela bejt,...

j
v PHP hru neuděláš... to jedině v JavaScriptu. S pomocí PHP můžeš tak akorát zapsat ty výsledky
Při troše štěstí lze hru udělat i v PHP. Udělat hru lze prakticky v jakémkoliv programovém jazyku, tedy i v PHP.

Hlavně po mě nechtějte, abych Vám teď udělal nějakou hru. Nemám čas.

Tomík
NEJDE ! ZAMYSLI SE !!!!

NEEXISTUJE DOSTATECNE RYCHLI PRIPOJENI PRO UZIVATELE, ABY STIHALO PRIPOJOVAT SE 5x za sekundu k serveru !
Leda nejaka tahovka, jako piskvorky, atd.. nebo textová hra... ale to je vicemene bez grafiky..
jojo, tak leda po intranetu :-((

ale sel by napsat program v necem jinym (to bych byl mozna i ochotnej :-))) - delphi, c,..., kterej by akorat ukladal vysledky na server via http&php, otazkou by byla bezpecnost, a taky kdo by si chtel stahovat 500k++ program jenom proto, aby si zahral... (i kdyz znam takovy lidi :-))

mejte se

j
Samozrejme, od toho je tu Java.
fuj, neumim :-))

j
java applety nemam rád - to neni nic pro mě a pro můj dial up. Prostě to trvá. Ale šlo by to...
jen k tematu php hra ano/ne. klanim se k nazoru, ze hra lze naprogramovat v cemkoliv... master si samozrejme predstavuje hrou asi pouze quake a jine akce, ale nejen to jsou hry! nedavno jsem videl jednoduchou hru, kde zakaznik parkrat "zatocil" kolem stesti a podle nasbiranych bodu dostal bonus nebo nic - pekne vymyslene, jednoduche a urcite atraktivni - alias sekacky - a ciste html a php (skoda ze si ted nemuzu vzpomenout kde to bylo:(

ale sam master pripousti piskvorky atd... to jsou prece take hry! :~) jde o napad (zlata doba osmibitu) - pokud ma hra zajimavou pointu a zpracovani, originalni napad a je vtipna, je jedno, jestli to je logicka, akcni nebo treba jen nejaka textovka... jde hlavne o napad a originalitu, ktera dnesnim hram chybi...

m.sa.
I v php jde třeba www.rd2.cz supr pařba v php.... Ale asi nej je java!
narazil jsem nedavno na <a href="http://www.gbn.cz/sextaa/offline/piskvorky.htm">piskvorky v javascriptu</a> a na to kolik malo radku to ma se mi to nezda tak spatne, neni to kdovijak genialni algoritmus, zvitezit se nad tim da v pohode, ale mam vyzkousene, ze na zacatecnika to staci
Děkuji Vám všem za Vaše názory. Je vcelku jedno jestli bude hra v java scr. , můžou být i piškvorky, důležité je aby se výsledek uložil na web. Mám asi takovou vizi:
piškvorky - souběžně s hrou poběží i čas, když vyhraješ tak se tvoje jméno (email) zapíše do pořadní dle výsledného času. Potřeboval bych tam udělat ještě přístup přes cookie aby si to mohl každý zahrát max. 3 x za den.
-------------------------------------------
Jelikož jsme sportovní klub provozující bungee jumping, tak bych věnoval 3 volné skoky nějakému tvůrci, který se mezi Vámi určitě najde. Díky Milan
www.bungee.cz
Jakékoli dotazy můžete zde přímo ve fóru.
co treba quiz??

"Jaka je predepsana tloustka lana pro skok z padesati metru pro stodvacetikilovyho chlapka ??"

"Kolik smrtelnych urazu se stalo v nasem klubu za posledni tejden :-))" nebo neco takovyho...

jednoduchy, proste fajn...

jinak i o ty pisqorky bych mel mozna zajem, za jak dlouho by to jako melo bejt??

j
jkj: :-))))))))))), tu drouhou otázku tam určitě zařadit!!!
Viděl jsem v javascriptu i HADa jako na nokie.... Ale nevím kde:-(( Jinak teda bungigamping bych ani nemusel...
Přátelé, nebojte se bungee jumping není škodlivý o točí se okolo něj spousta hezkých holek (pokud vás dívky vůbec zajímají).
Je mi jedno jestli bude jako hra honění hada, míčku, pexeso, piškvorky hlavně aby nějaká byla :-))))). Díky, díky , díky

Milan K.I. BUNGEE JUMP