nefunguje PHP

prosim, proc mi nefunguje PHP na wz?
poradte mi, jak mam nastavit
dekuji
daj tam subor s názvom index.php (všetko malými písmenami) a v ňom píš PHP medzi značky <?php tu bude kód ?>
no ja to tam mam <?php kody ?> ale zobrazi se Warning
podivejte se na www.thdat.wz.cz
no to bude ťažké:
máš súbor global.php ?
máš tam adresár thdat.wz.cz/usr/local/lib/php/
čo máš na 42 a 43 riadku v index.php
(a dúfam, že je to nejaké fórum či čo)
A php ti funguje na 100%
nevidíš ako pekne ti vyhadzuje chyby v zdrojovom kóde?
Jezisi.... hochuuu... nech to takhle, prosim, nic s tim nedelej! Bude to nadherny priklad toho, jak se to opravdu delat nema. Nekonecna stranka vyplnena cervenymi error hlaskami, zvrchu se snasi ruzove cosi a do toho kvika nejaka "hudba". No to je fakt hustyyyy :-)))
Ne, ted zase vazne. Nechces to zkusit v Supestar, myslim si, ze bys tam byl uspesnejsi :-)) Programovani skutecne neznamena Ctrl+C a Ctrl+V.
V klidku si vypis na obrazovku "Hello, World", pak zkus nejaky slozitejsi konstrukce, cykly..... a az pak se pust do dalsiho programovani. Bez elementarnich zakladu to pujde hodne, hodne ztezka.
Zatim nema cenu tu ztracet cas s vysvetlovanim ti neceho. Jestli to nutne potrebujes, tak jedine nekoho popros, jestli by ti to nerozchodil za tebe, jine reseni v tuto chvili nevidim :-(
ČéČe tam je aj hudba, ešte že nemám čo pripojiť ku zvukovke
?:-D
Tomas je největší borec co znám. To sem fakt ještě neviděl. Mě by zajímalo, kde udělali soudruzi z východního německa chybu? :o)))))))
no to je dokonaly - javascript tam mas, ale phpecko ti nechodi.. nekde jsou podle me chyby v tom, ze neni pred cestou k souboru uvedena jedna tečka, ale dve - to vede potom do hlavniho adr. Nebo ne?

../
./
Mýslím že Fronpage není to zprávné čím by se mělo dělat PHP :)
Mě to tam napíše nesmyslný znaky a nic víc. Jó eště odkaz, na neexistujících mnoho obraázků....