Reklama

Asi by nešlo dát na mojí stránku tu reklamu bez těch okrajů webzdarma... ??? Je to jak naschvál, ale ty okraje se tam nevejdou.... je to akorát na 460px...
nešlo
A ai by nešlo dát tu reklamnu na úvodní stránku, na které je výběr jazyka ???
vzdyt si to muzes nastavit prece jen na uvodni stranku nahoru... to by ti mohlo vyhovovat...

m.sa.
a nebo csskem schovat iframe, ale slyšel jsem, že se to tu krutě trestá :o)
Ja ale myslim neco jinyho. V pravidlech je zakaz davat ten baner na strnaku kde je VSTUPTE, tak jestli by nevadil vyber jazyků (moje stranka ja v AJ a CJ) - no aspon by ten baner videli i americani a anglicani...o))
v pravidlech je, ze ta uvodni stranka musi mit obsah - nechci tady nejak menit a ovlivnovat pravidla, ale tak jsem to pochopila ja :)

takze pokud na strance bude nejake strucne privitani, popis o co jde (treba dvojjazycne) a navstevnik kliknutim na vlajecku nebo cokoliv jineho se musi rozhodnout co dal - to je podle me stranka z obsahem... ale v tomto pripade nejsem soudce, ale na stejne lavici jako ty, takze muj nazor nema tu spravnou vahu :) spis MiraT ti to posoudi :) kdyz sem das url te stranky, ktera by mela byt jako uvodni, tak by slo lepe posoudit, zda tam je obsah nebo ne :)

m.sa.